СУПЕРЦІНА переглянути

Послуги

Archives:

IMG_7581

Виготовлення художніх кованих виробів

Виготовлення художніх кованих виробів Виготовлення кованих виробів для наших майстрів має подвійний сенс – це технічні роботи та мистецькі проекти. Технічні роботи допомагають поліпшити побут наших замовників, а художнє кування наповнює його красою та вишуканістю. Кожен коваль по суті своїй є художником, здатним з купи металу створити справжній шедевр мистецтва, а художнє кування допомагає йому […] Read more»

1304604150_bez-imeni-1_hf

Виготовлення броньованих дверей

Виготовлення броньованих дверей До захисту будинку потрібно підходити комплексно, тому після установки віконних решіток і надійних воріт (для домашніх ділянок), наступною дією повинен стати вибір металевих або броньованих дверей. Зверніть увагу на важливий момент – не всі металеві двері можна віднести до класу броньованих. Обидва варіанти це складні комбіновані металоконструкції, що складаються з металевого полотна, […] Read more»

image011

Виготовлення каркасів сходів

Виготовлення каркасів сходів Громіздкі дерев’яні або бетонні сходи давно втратили свою актуальність через свою дорожнечу і малу практичність. Для встановлення габаритних конструкцій з дерева та бетону потрібна наявність великого простору, але, якщо мова йде про квартиру чи офіс – то найвигіднішим варіантом є встановлення сходів на металокаркасі. Для монтажу подібної конструкції вам не потрібно здійснювати […] Read more»

dachi3

Виготовлення усіх видів технічних металоконструкцій

Виготовлення усіх видів технічних металоконструкцій Робота сучасних ковалів давно вийшла за межі класичного художнього кування, тому зараз в нашій майстерні, Кузня Львів, ви можете замовити виготовлення металоконструкцій будь-якої складності та розміру – від каркаса будівлі до балок і металевих колон. Замовивши металеві конструкції у нас, ви отримуєте гарантію високої функціональності та довговічності виробу, який стане […] Read more»

13291175

Реставрація металевих виробів

Реставрація металевих виробів Шар іржі, деформація і пошкодження можуть перетворити старовинне кування на купу металобрухту. У таких випадках на допомогу приходить реставрація металевих виробів, яка допоможе повернути їм колишню витонченість. Наші ковалі більш як десять років займаються художньою ковкою, тому вони найкраще знають, як можна врятувати від впливу часу і вандалізму металеві вироби будь-якої конструкції: […] Read more»

1567802

Зварювальні роботи

Зварювальні роботи Зварювання – це надійний спосіб скріпити воєдино кілька деталей сталевої конструкції будь-якого типу і призначення. Фактично, тільки зварювання може гарантувати надійність і тривалий термін експлуатації металевих виробів. Здійснити зварювання якісно, можуть тільки фахівці, які знають всі тонкощі роботи з металом. А кращими знавцями металу є ковалі – майстри з Кузня Львів. Одним з […] Read more»