ЦІНИ переглянути

Послуги

Archives:

IMG_7581

Виготовлення художніх кованих виробів

Виготовлення художніх кованих виробів Виготовлення кованих виробів для наших майстрів має подвійний сенс – це технічні роботи та мистецькі проекти. Технічні роботи допомагають поліпшити побут наших замовників, а художнє кування наповнює його красою та вишуканістю. Кожен коваль по суті своїй є художником, здатним з купи металу створити справжній шедевр мистецтва, а художнє кування допомагає йому […] Read more»

Виготовлення художніх кованих дверей.

Виготовлення художніх кованих дверей

Виготовлення художніх кованих дверей Вхідні художні ковані двері від виробника «Кузня Львів» стануть бездоганною прикрасою вашого будинку та найкращим захистом від непроханих гостей. Металеві двері серійного виробництва в більшості випадків не є високохудожніми та стильними, тому підібрати варіант дизайну, який відповідає загальному вигляду всього будинку буває досить складно. Вирішити цю проблему дозволяють вхідні ковані двері […] Read more»

image011

Виготовлення каркасів сходів

Виготовлення каркасів сходів Громіздкі дерев’яні або бетонні сходи давно втратили свою актуальність через свою дорожнечу і малу практичність. Для встановлення габаритних конструкцій з дерева та бетону потрібна наявність великого простору, але, якщо мова йде про квартиру чи офіс – то найвигіднішим варіантом є встановлення сходів на металокаркасі. Для монтажу подібної конструкції вам не потрібно здійснювати […] Read more»

Виготовлення усіх видів технічних металоконструкцій

Виготовлення усіх видів технічних металоконструкцій

Виготовлення усіх видів технічних металоконструкцій  Робота сучасних ковалів давно вийшла за межі класичного художнього кування. У нашій майстерні «Кузня Львів» можна замовити металоконструкції різної складності, такі як: каркаси сходів, мости, автобусні зупинки, зимові сади, оранжереї, сучасні альтанки, тераси, декоративні конструкції та інсталяції.  Замовивши металеві конструкції у нас, ви отримуєте: індивідуальний проект якісне виконання гарантію високої […] Read more»

13291175

Реставрація металевих виробів

Реставрація металевих виробів Шар іржі, деформація і пошкодження можуть перетворити старовинне кування на купу металобрухту. У таких випадках на допомогу приходить реставрація металевих виробів, яка допоможе повернути їм колишню витонченість. Наші ковалі більш як десять років займаються художньою ковкою, тому вони найкраще знають, як можна врятувати від впливу часу і вандалізму металеві вироби будь-якої конструкції: […] Read more»

1567802

Зварювальні роботи

Зварювальні роботи Зварювання – це надійний спосіб скріпити воєдино кілька деталей сталевої конструкції будь-якого типу і призначення. Фактично, тільки зварювання може гарантувати надійність і тривалий термін експлуатації металевих виробів. Здійснити зварювання якісно, можуть тільки фахівці, які знають всі тонкощі роботи з металом. А кращими знавцями металу є ковалі – майстри з Кузня Львів. Одним з […] Read more»