ЦІНИ переглянути

Виготовлення каркасів сходів

Громіздкі дерев’яні або бетонні сходи давно втратили свою актуальність через свою дорожнечу і малу практичність. Для встановлення габаритних конструкцій з дерева та бетону потрібна наявність великого простору, але, якщо мова йде про квартиру чи офіс – то найвигіднішим варіантом є встановлення сходів на металокаркасі. Для монтажу подібної конструкції вам не потрібно здійснювати перепланування або ремонт, достатньо запросити дизайнера з Кузня Львів, який зможе розробити ескіз з урахуванням особливостей вашого будинку. Ми підберемо оптимальний варіант здатний прикрасити ваш дім, підкреслюючи його індивідуальний стиль.

Типи сходів від Кузня Львів:

  • Сходи на костурах (костурні)
  • Сходи на тятивах (тетивні)
  • Сходи на тросах (тросові)
  • Сходи гвинтові
  • Сходи консольні

Всупереч громіздкій назві, металевий каркас сходів – це універсальне рішення для виготовлення компактних і витончених сходів для будь-якого архітектурного типу та інтер’єрного стилю. Дизайнери дилетанти часто асоціюють метал тільки зі стилями хай-тек та лофт, не знаючи, що використання техніки художнього кування розширює цей список до нескінченності.

Наші замовники часто зупиняють свій вибір на комбінованому типі сходів, де грамотно поєднуються різні матеріали. Навіть якщо ви віддаєте перевагу дереву чи каменю в інтер’єрі, то металокаркас для сходів можна легко приховати під накладними сходинками з будь-якого матеріалу – плитки, ламінату, дерева, каменю, скла, не створюючи критичного навантаження на підлогу і підлогове перекриття.

Останній аргумент на користь подібної конструкції – це ціна на металевий каркас сходів. Пропозиція від Кузня Львів не змусить вас задуматися про подальший пошук виробників не тільки у Львові, а й в інших областях України.

Замовити