ЦІНИ переглянути

Якісні металеві ворота від «Кузні Львів»

Замовити ворота у Львові потрібно усім власникам приватних будинків чи офісних приміщень, тим, хто будує житлові комплекси та планує обмежити доступ до них стороннім особам. Саме захисну та декоративну функцію і виконують такі конструкції. Якісні металеві ворота та хвіртки за доступними цінами пропонує Кузня Львів.

Ціни металеві ворота

Консультація по телефону0 грн.
Розрахунок вартості виробів за наданою інформацією0 грн.
Металеві воротавід 180 $/м²

Які види металевих воріт можна замовити?

Наша кузня пропонує великий вибір хвірток та воріт варіативної конфігурації. Можна замовити розпашні, відкатні та гаражні ворота. Метал можливо поєднати з деревом чи склом, заповнити суцільним або перфорованим металевим листом, вставками з елементів лазерної порізки та ін. Доповнити конструкції можна хвірткою, підібраною у відповідному дизайні. Найпопулярнішими є такі моделі воріт:

  • Автоматичні. Це поєднання інноваційних технологій, які гарантують підвищений рівень безпеки, значно полегшують експлуатацію. Управління відбувається за допомогою дистанційного пульта. Дизайн самих воріт може бути різноманітним.
  • Відкатні. Такі ворота з металевого профілю   мають основну перевагу перед класичними розпашними – відсутність потрібності наявності вільного простору для відкривання стулки конструкції. Це дуже актуально у зимовий період.
  • Розпашні металеві ворота. Це класика жанру, будується на розпашних стулках, що кріпляться на опорних стовпах. Зазвичай для такого типу воріт потрібно використовувати сталь найвищої якості.

Для зручності зазвичай замовляють металеві ворота з хвірткою. Хвіртка слугує входом до ділянки. Вона виготовляється у тій же стилістиці, що і ворота, матеріали використовуються такі ж. Однак хвіртка може бути як окремою частиною паркану, так і вбудовуватися у ворота будь-якого типу.

Переваги замовлення недорогих металевих воріт у Львові у нашій кузні

У нас можна замовити металеві ворота з профнастилу, сталі, в поєднанні з деревом , склом та інших матеріалів за бажанням замовника. До переваг співпраці із нами відносять:

  • Власне виробництво «під ключ», ми виконуємо заміри, створюємо дизайн та реалізуємо проєкт згідно побажань замовника.
  • Якісні матеріали, які відповідають ГОСТУ та гарантують міцність і чудовий зовнішній вигляд на довгі роки.
  • Вигідні ціни на металеві ворота. Кожен проєкт прораховується індивідуально, вартість залежить від особливостей дизайну та розмірів виробу.

Якщо ви хочете купити металеві ворота у Львові, Рівному, Хмельницькому, Івано-Франківську, Києві, Чернівцях, Ужгороді та Тернополі, «Кузня Львів» втілить усі ваші побажання. 

Замовити