ЦІНИ переглянути

Дерев’яні меблі за індивідуальним замовленням

Дерев’яні меблі на замовлення – це раціональне вкладення коштів для розсудливих господарів. Якісні меблі з дерева будуть служити вам довгі роки, адже мають високі показники зносостійкості і ніколи не вийдуть з моди. Вони нададуть простору, атмосферу затишку, довершеності та статусності, підкреслять вашу індивідульність. Меблі з масиву дерева однаково вдало допонять інтер’єр приватного та комерційного приміщення. При цьому зовсім неважливо якого стилю внутрішнього оздоблення ви притримуєтеся: класичного, модерн, хай-тек, прованс, кантрі, еко – меблі з дерева під замовлення тільки підкреслять ваш дизайн, а можливо і стануть його родзинкою.

Ціни на меблі з дерева

Консультація по телефону0 грн
Розрахунок вартості виробів за наданою інформацією0 грн.
Меблі з дереваВартість розраховується індивідуально

Особливості деревини для меблів 

У виробництві меблів з натурального дерева використовують деревину м’якого та твердого типів. До м’яких порід дерев відносять ялицю, ялівець, сосну, вербу, липу, тополю тощо. До твердих – модрину, дуб, бук, в’яз. Така градація не вказує на слабкі сторони матеріалу, а навпаки підкреслює їхні переваги. Звичайно тверді типи деревини потребують більше зусиль та ресурсів при обробці, тому меблі з них коштують дорожче. 

В цьому плані не потребують зайвої реклами дубові меблі. Про їх ціну, елітність та довговічність ходять легенди. Дубова деревина є надміцною та водночас еластичною, а її розкішний зріз та здатність приймати темні відтінки відмінно підходять для створення меблів у класичному стилі, що додасть в інтер’єр нотки вишуканості та елегантності. Сучасні засоби обробки дерева дозволяють використовувати дубові меблі у місцях з підвищеною вологістю: у ванній, бані, на робочій поверхні кухні.

Альтернативою дороговартісному дубу може бути дешевший в обробці ясен чи тополя. Меблі з них додають простору свіжості, ненавязчивость, практичності. Виготовлення меблів з дерева на замовлення від виробника дозволить вам самостійно обрати оптимальний тип деревини, визначитися із дизайном майбутніх меблів та отримати якісний і надійний результат. Щоб нові меблі гармонійно поєдналися з інтер’єром кімнати слідуйте наступним рекомендаціям:

  • в оздобленні приміщення не використовуйте більше трьох видів дерева;
  • масивні, габаритні меблі обирайте в тон забарвлення стін, щоб візуально не загромаджувати простір;
  • раціонально замовляти меблі в тон з іншими дерев’яним покриттям, що вже наявне у вас, наприклад сходи з дерева, двері з дерева.

Та які б стилі, фактури і відтінки ви між собою не поєднували, головне, щоб результат сподобався особисто вам!

Переваги меблів з натурального дерева від “Кузня Львів”

Меблі з дерева Львів та інші міста України мають можливість замовити за індивідуальними ескізам у “Кузня Львів”. Ми виготовляємо меблі на власному виробництві, тому гарантуємо вам:

  • високу якість матеріалів;
  • бездоганно виконане замовлення, так як маємо в штаті відповідальних спеціалістів свої справи;
  • компленске обслуговування замовлення, від замірів та створення авторського ескізу до монтажу готових меблів.

На цьому переваги замовлення в нас меблів з натурального дерева не закінчуються. Купивши раз меблі під замовлення від виробника, ви отримаєте продукт:

  • екологічний та гіпоалергенний;
  • міцний та довговічний;
  • невибагливий в догляді;
  • простий в ремонті.

Також дерев’яні меблі наділені цілющими властивостями: вони здатні вбирати в себе зайву вологу, очищувати повітря та випромінювати власну енергетику, що не дивно, адже деревина – матеріал природного походження.

Додати елементи природності, натуральності, зробити життя комфортнішим, а інтер’єр привабливішим, вам допоможуть меблі з натурального дерева від “Кузня Львів”. Дозвольте нам втілити ваші дизайнерські рішення в життя. Ми знаємо, як здійснити ваші мрії про вишукані, естетичні меблі для вашої оселі чи бізнесу. Довіртеся нам та переконайтеся у всіх перевагах дерев’яних меблів на замовлення.

Замовити