ЦІНИ переглянути

Ковані витяжки 

Ковані витяжки поєднують в собі надійність традиційних технологій роботи з металом і комфортне сучасне наповнення автоматикою.

Основне призначення витяжки – видалення запахів, жиру, гару і кіптяви. Перевага витяжок з металу в тому, що вони можуть використовуватися в зоні з відкритим вогнем. Метал відмінно тримає високі температури, витяжка використовується в якості димопоглинача.

На відміну від фабричних стандартних моделей, ковані вироби виконуються на замовлення і несуть відбиток індивідуальності майстра. Унікальний декор, індивідуальний дизайн і широкий вибір варіантів обробки, довговічність і безпека – ось основні причини вибрати ковану витяжку.

Як вибрати ковану витяжку для дому та для барбекю

вытяжки кованные

  • Форма купольної витяжки може бути округлої, напівкруглої, прямокутної. Ширина розтруба виконується відповідно до необхідної зоною охоплення над плитою або над зоною вогню
  • Кована витяжка, виготовлена з урахуванням старовинних технологій, здатна ефективно усувати дим, жир і кіптяву навіть без використання мотора.

Купольна технологія дозволяє економити на змінних фільтрах – гаряче повітря всмоктується в витяжну трубу природним чином. Правильний вибір розміру і форми витяжки забезпечує комфорт і безпеку при використанні.

  • При неможливості установки високого купола для посилення тяги використовуються моторні системи забору повітря.
  • Сучасне оснащення з використанням вбудованих вентиляторів і фільтрів дозволяє зменшити розміри купола для використання на звичайній кухні.

Правильний вибір матеріалу

Корпус витяжки виконується з міді на каркасі з нержавіючої сталі, сталевих і алюмінієвих сплавів, латуні або бронзи в залежності від поставленого завдання.

Найбільшим попитом користуються мідні витяжки. Мідь має відмінні антибактеріальні властивості, чудово піддається куванні, карбуванні. Сталеві і алюмінієві моделі можуть бути прикрашені декоративною клепкою, різьбленими і фігурними елементами.

Оснащення витяжки

При виборі обов’язково звертайте увагу не тільки на ефектний і стильний зовнішній вигляд, але і на спосіб кріплення, відведення диму.

Витяжки обладнуються світлодіодним підсвічуванням, сучасними системами уловлювання жиру, фільтрами, потужними малошумними моторами і зручною системою управління. Для квартири і для домашнього використання може бути актуальна установка сучасних фільтруючих систем зі змінними блоками і з дистанційним управлінням. При використанні витяжки з відкритим вогнем необхідно потурбуватися про безпеку і пожежостійкість моделі.

Сфера використання

Широкий вибір форм виконання та декору дозволяє розміщувати витяжки з кованого металу в ресторанах, кафе, на кухні будинку і при оформленні зон барбекю – мисливських альтанок, веранд, коптилень.

Ковані вироби відрізняються довговічністю. Витяжка, виготовлена майстрами на замовлення, прослужить не одне десятиліття. При використанні кованої витяжки на відкритих кухнях, в ресторанах, унікальний функціональний дизайн стає значущим елементом інтер’єру, що привертає увагу.