ЦІНИ переглянути

Меблі в стилі ЛОФТ на замовлення

Меблі в стилі лофт – дуже сучасне та оригінальне рішення для оформлення інтер’єру. Такі вироби підкреслюють чудовий смак власників та гарантують тривалий термін служби, адже вони виготовляються із дуже міцних матеріалів. Замовити лофт меблі в індивідуальному дизайнерському оформленні можна у кузня Львів. 

Ціни на меблі лофт

Консультація по телефону0 грн.
Розрахунок вартості виробів за наданою інформацією.0 грн.
Меблі лофт  від 60 $/шт

Особливості меблів лофт в Україні

Стиль лофт виник в 20 столітті і спочатку це були просто промислові будівлі, які переоблаштували під майстерні чи житло. Йому притаманні цегельні стіни без обробки, використання в оформленні бетону та фанери та установка меблів із трохи грубуватими металевими деталями. Якщо говорити про особливість виробів у цьому стилі, то потрібно звернути увагу на:

  • Лаконічність. Головне завдання таких конструкцій – не захаращувати вільний простір. Вироби повинні бути максимально продуманими та підходити під параметри певного приміщення.
  • Індивідуальний підхід. Краще створювати вироби на замовлення, оскільки тоді в них відчувається свобода, яка притаманна цьому напрямку.
  • Відмінна якість. Такі меблі не можуть виготовлятися із неякісних матеріалів, вони повинні бути максимально надійними, стильними та сучасними.

При створенні диванів потрібно враховувати функціональність та чудовий зовнішній вигляд. Столи завжди виглядають так, наче вони щойно виготовлені та встановлені у кімнаті. Деревина так чудово підкреслюється каркасами із металу, що вона виглядає неповторно. Ліжка завжди виглядають просто, красиво, але дуже сучасно.

Переваги замовлення у нас

Замовити меблі лофт у Львові пропонує наша кузня. Ми гарантуємо чудовий результат та втілення усіх побажань замовників, оскільки:

  • використовуємо лише якісні та безпечні матеріали для створення;
  • слідкуємо за новітніми тенденціями та готові їх втілювати у реальність;
  • гарантуємо тривалий термін експлуатації виробів;
  • пропонуємо індивідуальні дизайнерські рішення та можливість обговорити всі побажання клієнтів;
  • доступні ціни, адже у нас власне виробництво та ми намагаємось пропонувати вигідну вартість для кожного.

У разі виникненні будь-яких запитань, ви завжди можете проконсультуватися із нашими фахівцями. Надання гарантій на вироби дозволяє не хвилюватися щодо їхньої якості та сроку служби.  

Замовити