ЦІНИ переглянути

Зимові ковані сади

Зимовий сад – привілей заміських будинків, на присадибній ділянці яких можна виділити достатньо місця під оранжерею або зимовий сад. Тут можна не цілий рік тільки вирощувати екзотичні рослини, а й відпочивати, проводити час з сім’єю або друзями, просто побути ближче до природи. Тому всі зимові ковані сади господарі бажають зробити комфортними і красивими, тому потрібно купувати не тільки садові пристосування, але і гарні міцні меблі.

IMG_0274

Ковані меблі в зимовому саду виглядає просто казково, як ніби ви перенеслися в чарівну країну. Але головна перевага металу в меблевому інтер’єрі – довговічність і зручність експлуатації. Вибирати ковані вироби на замовлення рекомендується, озброївшись подробицями про такий дизайн, обдумавши переваги і негативні моменти, ретельно підібравши предмети меблів і стиль оформлення.

Переваги кованих меблів і оформлення приміщення:

 • Зимові ковані сади не реагують на вологу, так як додатково заґрунтовані.
 • Метал не вигоряє від сонячних променів, не псується від мінусових температур, стійкий до будь-яких кліматичних умов.
 • Необроблений метал малопривабливий, але художня ковка дозволяє створювати високохудожні приклади садово-паркового мистецтва.
 • Предмети кованих меблів в зимовому саду легко витримають будь-які механічні навантаження.
 • При бажанні можна змінити колір меблів, перефарбувавши їх в будь-який колір.
 • Велика маса кованих предметів інтер’єру для зимового саду робить їх стійкими.
 • Кування металу створює на поверхні окалину, яка оберігає поверхню від іржі.
 • Ковані вироби для зимового саду чудово поєднуються зі склом, деревиною, тканинами, пластиком. Тому в оформленні лавок, столів, стільців, полиць, етажерок, стелажів, кашпо часто використовуються декоративні вставки з цих матеріалів.

Декор зимового саду з кованими виробами

Не тільки дрібні предмети інтер’єру прикрашають зимовий сад: ковані садові арки і лави, урни та решітки, декоративний кований місток, камінні набори та предмети для барбекю, ковані квітники і цілі клумби, барні стійки для прикраси зимового саду – все це можна знайти в каталозі майстерні по металу «Кузня-Львів».

кований сад

Щоб в зимовому саду приємно було відпочити, простір прикрашають гарними декоративними кованими дрібницями. Ковані фігурні статуетки і фігурки, світильники, оформлення дверей і вікон, перила і вензелі на стінах, ковані деталі вентиляції, радіаторні ковані решітки зроблять інтер’єр зимового саду закінченим і високохудожнім.

Види меблів в декорі зимового саду

Якщо дозволяє площа, в зимовому саду можна облаштувати ковану закриту альтанку з парою лавок і витонченим мереживом перегородок, майданчик з мангалом, барбекю або ігрову зону. Для всіх цих локалізацій професійні ковалі виготовлять унікальні ковані предмети інтер’єру.

Але і в маленькому зимовому саду складно обійтися без столу і стільців, крісла-качалки або полиць. Якщо всі ці предмети будуть зроблені з кованого заліза, вони утворюють неповторний єдиний ансамбль. Кований журнальний столик можна обладнати стільницею з загартованого скла, а ковані стільці з тканинними подушками будуть набагато зручніше. Предмери декору зимового кованого саду дуже важливі: освітлення в кованому обрамленні, козирки, підставки для квіткових горщиків, складна арка для ліан зроблять приміщення неповторним.

Вдалим вважається наступне розміщення предметів інтер’єру:

 • Лава в тіні великих рослин;
 • Відокремлений куточок в далекому місці зимового саду;
 • Коване крісло з видом на великі групи рослин;
 • Стільці біля фонтану;
 • Кругла лава під розлогою пальмою;
 • Кутова лава на вході.

Вибір стилю під дизайн зимового саду

Вдало підібраний стиль дизайну в інтер’єрі зимового саду з кованими виробами – це комплексне рішення. Садові ковані меблі в концепції саду повинна поєднуватися з декором і обробкою простору. Тому використовувати в інтер’єрі ковані вироби на замовлення необхідно ще на стадії проектування саду.

Поєднання ажурних кованих меблів з ландшафтною класикою оформлення площі створить свій оригінальний стиль, в якому строгість кованого металу буде органічно зливатися з пейзажем і з деталями регулярного стилю, продовжувати натуральність інтер’єру і підкреслювати вишуканість художнього смаку.

З кованими меблями потрібно звертатися акуратно не фізично, а стилістично. Ковані елементи – це класика дизайну будь-якого ландшафту, строгість контурів і плавність вигинів, візуальна крихкість завитків і їх рясне присутність у всіх деталях.