СУПЕРЦІНА переглянути

Виготовлення броньованих дверей

До захисту будинку потрібно підходити комплексно, тому після установки віконних решіток і надійних воріт (для домашніх ділянок), наступною дією повинен стати вибір металевих або броньованих дверей. Зверніть увагу на важливий момент – не всі металеві двері можна віднести до класу броньованих. Обидва варіанти це складні комбіновані металоконструкції, що складаються з металевого полотна, внутрішніх ущільнювачів, замкових механізмів і декоративних елементів.

Різниця полягає в товщині металу – основою для броньованих дверей служить сталь товщиною від п’яти міліметрів, в той час як стандартні металеві двері можуть бути набагато тоншими. Варто відзначити, що обидва типи дверей мають підвищену зломо стійкість, вогнестійкість, звуко- і теплоізоляцію. Тому, якщо ви проживаєте в спокійному районі та не потребуєте додаткового захисту від вибухів і куль, можете зробити вибір на користь класичних металевих дверей. Але під час організації підвищеного захисту власного, близьких і майна, найкращим варіантом будуть броньовані двері.

Кузня Львів виробляємо:

  • Квартирні двері
  • Офісні двері
  • Парадні двері
  • Технічні двері
  • Тамбурні двері

Виготовлення броньованих дверей завдання для досвідчених фахівців, якими є ковалі з нашої багатопрофільної майстерні. Ми допоможемо не тільки прикрасити ваш будинок, але і захистити його, згідно з усіма сучасними стандартами безпеки.

Існує стереотипна думка, що металеві двері незручні, громіздкі та неестетичні, але це помилка людей, які зіткнулися з низькоякісної роботою. Ми зробимо всі необхідні розрахунки та створимо ескіз, який красиво впишеться в загальний стиль будинку, а елементи художнього кування або вітражні вставки зможуть перетворити звичайні двері в справжній витвір інтер’єрного та архітектурного мистецтва.

Замовити