ЦІНИ переглянути

Двері з натурального дерева

Двері є невід’ємною частиною інтер’єру для будь-якого приміщення. Важливо, щоб вони не псували його своїм зовнішнім виглядом, а навпаки доповнювали. Маркети дверей пропонують незліченну кількість однотипних варіантів, що не здатні задовольнити вибагливого клієнта, який хоче підкреслити свою унікальність у всьому. Якщо ви прагнете до постійного вдосконалення, не звикли задовільняти себе чим прийдеться та надаєте перевагу якісному товару, маєте нестандартні параметри дверного отвору чи просто хочете втілити в життя свої мрії про ідеальні двері, компанія «Кузня Львів» прийде на допомогу. Ми виготовимо якісні та естетичні двері з деревана замовлення, які підкреслять вашу індивідуальність. 

Ціни на двері з дерева

Консультація по телефону0 грн
Розрахунок вартості виробів за наданою інформацією0 грн.
Двері з дереваВартість розраховується індивідуально

Не варто боятися, що двері з натурального деревана замовлення обійдуться вам у цілий статок. Як це не парадоксально, іноді полотно з ДСП коштує навіть дорожче лише через свою приналежність до якоїсь іменитої торгової марки. Звичайно є і дорогі, ексклюзивні двері з масиву дерева. На двері з дерева ціна залежить від виду деревини, наявності додаткового декору, складності виконання робіт, фурнітури. При виготовленні дверей з деревана замовлення, не існує фіксованої ціни за готовий виріб, вона розраховується індивідуально під кожне замовлення. 

Переваги виготовлення дверей з дерева в «Кузня Львів»

Ми звикли, що двері існують двох видів: вхідні та міжкімнатні. Проте вони мають безліч особливостей, що розділяють їх за наступними характеристиками:

  • за способом відкривання-закривання: розстібні, розсувні (амбарні), складні, поворотні;
  • за кількістю полотен: з одним, з двома однаковими, полуторні – з двома різними;
  • за заповнення полотна: глухі, зі склінням, рейкові;
  • за призначенням: звукоізоляційні, водостійкі, протипожежні.

Останні показники досягаються завдяки сучасним засобам та методам сушки і обробки деревини. Так як жодні процеси не стоять на місці, кількість видових характеристик дерев’яних дверей може розширюватися з часом. 

Такий широкий спектр властивостей дверей з масиву дерева породжує і ряд їхніх переваг:

  • екологічність;
  • шумо- та теплоізоляція;
  • міцність, а через це і довговічність;
  • ремонтопридатність.

Щоб ви могли з повна відчути та насолодитися всіма позитивними якостями дерев’яних дверей на замовлення, в першу чергу вам повинен подобатися їхній зовнішній вигляд. Як не розгубитися в потоці важливої інформації про властивості різної деревини та зробити правильний вибір? Наші фахівці радо допоможуть вам розібратися із видами деревини, їхніми відтінками та вдалими варіантами їх поєднання. 

«Кузня Львів» пропонує всі свої послуги із можливістю ведення проекту «під ключ»: від першої консультації до монтажу готового виробу. Наші дизайнери виконають для вас ескіз майбутніх дверей на основі наявних у вас фото з бажаним результатом чи просто за набором ключових побажань. Наше виробництво розташоване у Львові, проте ми здійснюємо доставку і в інші населені пункти України. Окрім дверей з дерева, ми із задоволенням та притаманною «Кузні Львів» майстерністю, виготовимо для вас меблі з дерева та двері з дерева.

Замовити