ЦІНИ переглянути

Зимовий сад, оранжерея

Зимовий сад в будинку чи квартирі – чудова можливість створити додаткове скляне приміщення, яке стане місцем відпочинку чи проведенням часу під час улюбленого заняття. Такі конструкції створюються на металевому каркасі, замовити який можна у кузні Львів за вигідними цінами.

Ціни зимовий сад

Консультація по телефону0 грн
Розрахунок вартості виробів за наданою інформацією0 грн.
Зимовий садВартість розраховується індивідуально

Види та особливості зимових садів

Найбільш популярні зимові сади:

  • Ті, що прилягають (добудовуються) до будинку. Такі приміщення навіть можуть опалюватися та виконувати роль повноцінної додаткової кімнати.
  • Оранжерея. Споруди, що розташовуються окремо, часто використовуються, щоб вирощувати різні рослини екзотичного походження.
  • Теплиці. Варіант, схожий на оранжереї, однак набагато простіший і може використовуватися лише в певний сезон. Такі конструкції є недорогими та активно облаштовуються на приватних територіях.
  • Балкони та лоджії. Це чудовий варіант міні-саду для квартири, якщо грамотно облаштувати приміщення.

Особливості конструкції зимового саду полягають у наявності металевого каркасу із профільних систем. Зазвичай для таких цілей застосовується алюміній, оскільки він міцний, надійний, здатний витримати велику вагу, не піддається атмосферним руйнуванням. Окрім цього, такий матеріал є абсолютно безпечним, він не виділяє ніяких токсичних речовин. А завдяки сучасному дизайну можна створити креативні варіанти конструкцій.

Ціна зимового саду у Львові

Кожен клієнт прагне отримати чудовий результат за помірну ціну. Наша кузня намагається забезпечити цей запит, пропонуючи якісні конструкції за оптимальною вартістю. До переваг співпраці із нами відносять:

  • надійність та тривалий термін служби, оскільки ми використовуємо відмінні матеріали та дотримуємось усіх правил виробництва;
  • можливість обрати тип профілю, визначитися із дизайнерськими рішеннями;
  • доставку конструкцій до потрібної адреси;
  • надання консультацій із будь-яких питань, поради фахівців у технічних моментах.

Замовляючи виготовлення зимового саду у нас, ви можете бути впевненими у чудовій якості, довгій експлуатації та надійності і візуальній привабливості кінцевого результату. При цьому ціна на оранжерею буде помірною та залежатиме від розміру конструкцій, термінів виготовлення та особливостей обраного матеріалу.