ЦІНИ переглянути

Зимовий сад, оранжерея

Зимовий сад в будинку чи квартирі – чудова можливість створити додаткове скляне приміщення, яке стане місцем відпочинку чи проведенням часу під час улюбленого заняття. Такі конструкції створюються на металевому каркасі, замовити який можна у кузні Львів за вигідними цінами.

Види та особливості зимових садів

Найбільш популярні зимові сади:

  • Ті, що прилягають (добудовуються) до будинку. Такі приміщення навіть можуть опалюватися та виконувати роль повноцінної додаткової кімнати.
  • Оранжерея. Споруди, що розташовуються окремо, часто використовуються, щоб вирощувати різні рослини екзотичного походження.
  • Теплиці. Варіант, схожий на оранжереї, однак набагато простіший і може використовуватися лише в певний сезон. Такі конструкції є недорогими та активно облаштовуються на приватних територіях.
  • Балкони та лоджії. Це чудовий варіант міні-саду для квартири, якщо грамотно облаштувати приміщення.

Особливості конструкції зимового саду полягають у наявності металевого каркасу із профільних систем. Зазвичай для таких цілей застосовується алюміній, оскільки він міцний, надійний, здатний витримати велику вагу, не піддається атмосферним руйнуванням. Окрім цього, такий матеріал є абсолютно безпечним, він не виділяє ніяких токсичних речовин. А завдяки сучасному дизайну можна створити креативні варіанти конструкцій.

Ціна зимового саду у Львові

Кожен клієнт прагне отримати чудовий результат за помірну ціну. Наша кузня намагається забезпечити цей запит, пропонуючи якісні конструкції за оптимальною вартістю. До переваг співпраці із нами відносять:

  • надійність та тривалий термін служби, оскільки ми використовуємо відмінні матеріали та дотримуємось усіх правил виробництва;
  • можливість обрати тип профілю, визначитися із дизайнерськими рішеннями;
  • доставку конструкцій до потрібної адреси;
  • надання консультацій із будь-яких питань, поради фахівців у технічних моментах.

Замовляючи виготовлення зимового саду у нас, ви можете бути впевненими у чудовій якості, довгій експлуатації та надійності і візуальній привабливості кінцевого результату. При цьому ціна на оранжерею буде помірною та залежатиме від розміру конструкцій, термінів виготовлення та особливостей обраного матеріалу.