ЦІНИ переглянути

Гаражні ворота у Львові

Якісні гаражні ворота у Львові можна замовити у нашій кузні, ми гарантуємо відмінні вироби, доступні ціни та втілення всіх побажань клієнтів в реальність. Ми пропонуємо багато варіантів реалізації воріт, враховуючи особливості призначення об’єкту, частоти та умов експлуатації.

Ціни на гаражні ворота

Консультація по телефону0 грн.
Розрахунок вартості виробів за наданою інформацією.0 грн.
Гаражні ворота у повній коплектаціївід 100 $/м²

Види гаражних воріт на замовлення

Гаражні ворота з металопрофілю виконують такі функції:

  • захищають від несанкціонованого проникнення у приватне приміщення;
  • забезпечують оптимальний температурний режим у гаражі;
  • естетично завершують будівлю біля дому.

Якісні захисні конструкції будуть працювати тривалий час та без збоїв. Існує декілька варіантів, які металеві ворота в гараж можна замовити. Зокрема:

  • Відкатні. При їх облаштуванні потрібно враховувати необхідність наявності вільного простору поруч із фронтальною стіною. Такі варіанти підійдуть для досить просторих приміщень із похилою стелею.
  • Підйомно-поворотні. Для їхнього виготовлення потрібне використання сталі та натуральної деревини. Закривання та відкривання відбувається за допомогою шарнірно-важільного механізму. 
  • Автоматичні. Цей тип конструкцій оснований на дистанційному управлінні. Є досить сучасним та зручним для власників гаражів.

Якісні ворота гарантують тривалий термін служби, мають презентабельний вигляд та не піддаються негативному впливу ультрафіолету, опадів та температурних перепадів.

Переваги замовлення гаражних металевих воріт у Львові від нашої кузні

Наша кузня займається виготовленням гаражних металевих воріт від замірів до створення дизайн-проєкту та встановлення конструкцій. Тобто, ви замовляєте послугу «під ключ», обговорюєте усі деталі замовлення та не хвилюєтесь про результат. Ми гарантуємо:

  • вигідну ціну на металеві гаражні ворота у Львові, Тернополі, Чернівцях, Ужгороді, Рівному, Києві та Хмельницькому;
  • використання тільки якісних та міцних видів металу, які точно прослужать багато років, та будуть мати чудовий зовнішній вигляд при цьому;
  • дотримання термінів виготовлення та надання консультацій на всіх етапах.

Кузня Львів стане найкращим рішенням для замовлення надійних та недорогих гаражних воріт для усіх власників автомобілів. 

✓ Які типи відкривання гаражних воріт доступні у Вас?

Ми пропонуємо відкатні, підйомно-поворотні, автоматичні гаражні ворота.

✓Який матеріал гаражних воріт рекомендуєте?

Металеві гаражні ворота є популярним вибором завдяки своїй міцності, довговічності та відносно невисокій ціні. Вони можуть бути виконані з оцинкованої сталі, алюмінію або інших металевих сплавів. Металеві ворота можуть мати різноманітний дизайн та бути пофарбованими в різні кольори.

✓Яка ціна на гаражні ворота у Львові?

Ціна на гаражні ворота у Львові залежить від ряду факторів, таких як розмір воріт, матеріал, дизайн, функціональність та додаткові опції.  

Замовити