ЦІНИ переглянути

Сучасні сходи з дерева 

Сходи – це невід’ємний атрибут багаторівневих споруд. В житлових приміщеннях сходи являються не лише технічною необхідністю, а часто цілим витвором мистецтва та гордістю господарів. Такого ефекту можна досягти, обравши сходи з дерева, так як особливість цього матеріалу дозволяє надати виробу будь-яких дизайнерських форм. А в ексклюзивності дерев’яних сходів не варто навіть сумніватися, адже кожен масив дерева має свій унікальний візерунок, не схожий на інший – свого роду відбиток пальця. Широкий вибір порід деревини, що використовується для виготовлення сходів з дерева, їх властивості та різноманітні відтінки, цьому тільки сприяють.

Ціни на сходи з дерева

Консультація по телефону0 грн
Розрахунок вартості виробів за наданою інформацією0 грн.
Сходи з дереваВартість розраховується індивідуально

Ринкова ціна сходів з дерева на замовлення “під ключ” не може бути сталою та розраховується індивідуально. На сходи з дерева ціни можуть бути різними і залежать вони від наступних чинників:

 • конфігурації сходів;
 • обраних матеріалів;
 • складності їх обробки;
 • вартості лакофарбового покриття;
 • вартості монтажу.

Сходи з сосни, ялини обійдутьсь вам дешевше ніж з дуба чи секвої, хоча останні і будуть виглядати розкішно. Проте не в кожному інтер’єрі вони доречні. Наприклад, на дачу можна замовити сходи на другий поверх з ялини – бюджетно та все одно практично, натурально, якісно. Зовсім інша справа сходи для елітного стилізовано заміського закладу чи відповідного оздоблення оселі.

За типом конструкції сучасні дерев’яні сходи розділяють на:

 • маршеві, що складаються з одного, декількох маршів, які розділяє майданчик чи поворотні сходинки;
 • гвинтові повністю складаються із поворотних сходинок, які кріплять по спіралі до опорної балки, є ідеальним варіантом для обмеженого простору;
 • поворотні можуть поєднувати в собі маршеві та гвинтові елементи конструкцій, бувають криволінійні, вигнуті, напівоборотні;
 • гусячий крок – особлива конструкція для сходів, що мають крутий кут нахилу, вона має нерівномірний розмір ширини сходинок, які чередуються між собою, тому процес підіймання і спускання сходами нагадує коливання гусячого тулуба при ходьбі. 

Для виготовлення сходинок і сходів найчастіше використовують сосну, клен, бук, ясень, горіх, дуб. Кожна порода дерева має свої сильні та слабкі сторони. Тому не гайте часу на самостійне їх дослідження, звертайтеся за консультаціями до спеціалістів “Кузня Львів”. Наша компетентна комадна з легкістю допоможе вам обрати найкращі матеріали та конструкції відповідно до ваших потреб. 

Замовляючи дерев’яні сходи в нас, ви отримаєте найкращий сервіс та ведення проекту “під ключ”. Наші дизайнери на основі ваших мрій, побажань, бачень створять ексклюзивний ескіз майбутніх сходів. По завершенню процесу виготовлення сходів з дерева ви отримаєте:

 • надійну, міцну конструкцію;
 • натуральний, екологічний продукт;
 • витончений, довговічний елемент інтер’єру;
 • відчуття домашнього затишку та гордості за своє раціональне рішення придбати сходи з дерева на замовлення у “Кузня Львів”.

Сучасні сходи з дерева Львів клієнти високо оцінюють за наш професіоналізм і відданість своїй справі, а виробництво високоякісних виробів знаходиться саме в цьому славетному місті. Ми надаємо свої послуги з виготовлення сходів з дерева, меблів з дерева, дверей з дерева по всій Україні.

Замовити