ЦІНИ переглянути

Ціни на ковані вироби

Кінцева вартість на ковані вироби формується із ряду пунктів:

  • Складність ескізу. Ви можете вибрати готове рішення із доступних у нашому каталозі або розробити індивідуальний ескіз.
  • Матеріали. На ціну впливає кількість та різновид металу, товщина стінок тощо. При збільшенні кількості використаного металу збільшується робочий час та кількість витратних матеріалів.
  • Складність конструкції. Чим більш складною з технічної чи художньої точки зору буде конструкція, тим більше часу буду використано на її виготовлення та подальшу обробку.
  • Витратні матеріали. Створення кованих виробів – це не лише оплата за використаний метал та робочу силу. Сюди також слід включати витрати на електрику, газ, вугілля для кузні, зварювальний дріт, електроди, свердла, грунтівку, шпаклівку, абразиви, фарбу тощо.
  • Кількість замовлених виробів.
  • Монтаж. Встановлення готового виробу залежить від складності конструкції, висоти монтажу, типу та габаритів виробу, поверхні, до якої необхідно приєднатися.
Тип виробуОрієнтовні ціни
Художні ковані ворота від 250 $/м2
Відкотні ковані ворота від 250 $/м² + 15000 грн (фурнітура для відкотних воріт)
Ковані перила внутрішнівід 200 $/м.пог.
Ковані перила внутрішні в білому кольорі від 300 $/м²
Ковані перила зовнішні від 200 $/м²
Художні ковані огорожівід 200 $/м²
Художні ковані віконні решіткивід 100 $/м²
Журнальні столикивід 200 $/шт
Лавкивід 300 $/шт
Ліжкавід 400 $/шт
Ексклюзивні виробиза домовленістю

Подання комерційної пропозиції ( виїзд на обєкт, заміри, ескіз та розрахунок вартості ) – 1000 грн. Кошти включаються у вартість роботи при умові підписання угоди та подальшої співпраці.

Доставка виробів по місту та до 25 км за межі міста:

Тип транспортуЦіни
Вантажівка2800 грн
Мікроавтобус900 грн

Доставка виробів далі ніж 25 км за містом:

Тип транспортуЦіни
Вантажівка25 грн/км
Мікроавтобус15 грн/км

Монтажні роботи за домовленістю (виходячи з умов та складності монтажу).

Дизайн виробу

Ескізи кованого виробу можуть бути обрані вами серед доступних варіантів у нашому каталозі, переглянути який можна на сайті. Для жителів Львова доступна можливість виїзду дизайнера, який продемонструє вам каталог робіт та допоможе зробити найбільш вдалий вибір.

Якщо жоден із варіантів вас не зацікавив, ви можете скористатися послугами нашого професійного дизайнера, який допоможе розробити індивідуальний ескіз у відповідності із усіма вашими забаганками.

Ви можете використовувати для натхнення світлини із Інтернету – наші майстри адаптують ваші побажання під необхідні розміри.

Узгодження деталей

Перед тим, як розрахувати кінцеву вартість кованого виробу, ми остаточно проводимо узгодження всіх важливих деталей, перевіряємо розміри виробу, обрані матеріали та спосіб обробки, умови доставки та монтажу.

Ціна

Беручи до уваги всю отриману інформацію, ми протягом декількох днів розраховуємо кінцеву вартість виготовлення та встановлення кованого виробу. Для уточнення деяких деталей ми можемо організувати виїзд нашого спеціаліста на об’єкт. у Львові дана послуга надається безкоштовно.

Договір

Ми співпрацюємо із замовниками тільки після укладання договору, де прописані всі строки, ціни та решта взаємовідносин між сторонами. Для початку роботи над виробом необхідно внести авансовий платіж у розмірі 50% від загальної вартості.

Доставка та встановлення

Після того, як ваше замовлення буде виконане, ми домовляємося про зручний для вас час доставки та монтажу. В залежності від різновиду об’єкта, встановлення відбувається протягом декількох годин чи діб. Після того, як всі роботи будуть виконані, замовник приймає результати та виконує кінцевий розрахунок.