KUZNYA-LVIV@UKR.NET

067-570-03-07

073-048-59-90

Reviews

Friends!
We really appreciate your opinion about us and our products! All comments, suggestions and experiences you can leave here - we will try to consider you to be happy! All disputed cases we try to solve our clients. Please be assured that none of your wishes will be left unattended. Write your comments, suggestions, ideas. We will try to answer and realize the most interesting ideas.

 1. Михайло

  Велике Дякую за Ваш витвір мистецтва -браму яку Ви недавно мені встановили ! Здоров,я, наснаги Віталій тобі і колективу ! Бажаю багато замовників і надалі творити таку красоту в нашій Україні !

 2. Наталя

  Замовляли браму в цій кузні і дуже задоволені результатом!Художник- дизайнер Віталій врахував всі наші побажання.Ми раді, що звернулись саме в цю майстерню!Дякуємо.

 3. Іван Деревенко

  Віталій, гарна робота, так тримати!
  Раджу всім звертатися в “Кузня Львів”.

 4. Олександр

  Хочу щиро подякувати п. Віталію і його колективу за мистецьке проектування, виготовлення і монтаж воріт та парканів в моєму будинку. Він міг зрозуміти і відтворити в металі саме те, що я уявляв. Приємно також, що робота йшла за планом і вчасно. Велике спасибі.

 5. Марта

  Злагоджена робота працівників завжди дає хороший результат. Замовляла браму та огорожу. Все зроблено акуратно та майстерно. Дякую п. Віталію за роботу. Вдячних Вам клієнтів.

 6. ольга

  Творчий підхід,
  Класна команда,
  Ціна супер
  Якість найкраща!!!
  Спасибі Віталію за роботу.

 7. Василь

  Дякую за якісну роботу .

Fill in the form below: