KUZNYA-LVIV@UKR.NET

067-570-03-07

073-048-59-90

Reviews

Friends!
We really appreciate your opinion about us and our products! All comments, suggestions and experiences you can leave here - we will try to consider you to be happy! All disputed cases we try to solve our clients. Please be assured that none of your wishes will be left unattended. Write your comments, suggestions, ideas. We will try to answer and realize the most interesting ideas.

 1. Наталя

  Замовляли браму в цій кузні і дуже задоволені результатом!Художник- дизайнер Віталій врахував всі наші побажання.Ми раді, що звернулись саме в цю майстерню!Дякуємо.

 2. Іван Деревенко

  Віталій, гарна робота, так тримати!
  Раджу всім звертатися в “Кузня Львів”.

 3. Олександр

  Хочу щиро подякувати п. Віталію і його колективу за мистецьке проектування, виготовлення і монтаж воріт та парканів в моєму будинку. Він міг зрозуміти і відтворити в металі саме те, що я уявляв. Приємно також, що робота йшла за планом і вчасно. Велике спасибі.

 4. Марта

  Злагоджена робота працівників завжди дає хороший результат. Замовляла браму та огорожу. Все зроблено акуратно та майстерно. Дякую п. Віталію за роботу. Вдячних Вам клієнтів.

 5. ольга

  Творчий підхід,
  Класна команда,
  Ціна супер
  Якість найкраща!!!
  Спасибі Віталію за роботу.

 6. Василь

  Дякую за якісну роботу .

 7. Лариса

  Дякую всій команді кузні за швидко і якісно виконану роботу по виготовленню і встановленню решіток !!!! Творчості, наснаги і вдячних клієнтів!!!! Хлопці!!! Ви молодці!!!

 8. Наталя

  Щиро дякую п.Віталієві та його колективу за виготовлення кованого столика! Чудова та якісна робота – відразу видно руку майстрів своєї справи! Бажаю багато цікавих і творчих замовлень та задоволених клієнтів!

 9. Мар'яна

  Дякую всій команді за прекрасно виготовлені перила! Ваша робота виправдала наші сподівання!

 10. Людмила

  Дякуємо за роботу. Гарно, професійно, якісно. Рекомендуємо!

 11. Анастасія

  Дякую Віталію за творчо-красиве ліжко. Дизайнерське рішення в поєднанні з бездоганним виконанням – і витвір приносить свято…

 12. Андрій, Ірина

  Хлопці спрацювали оперативно, якісно і креативно))))) Крім того, надали послугу монтажу ( карнизів). Ми дуже задоволені і усім рекомендуємо звертатися до цієї кузні!

 13. Оксана

  Дякую працівникам “Кузня Львів” за досконало виконану роботу та дотримання всіх термінів.Брамою дуже задоволені.Рекомендуємо!

Fill in the form below: