СУПЕРЦЕНА посмотреть

Отзывы

Друзья!
Нам очень важно Ваше мнение о нас и нашей продукции! Все свои замечания, пожелания и впечатления Вы можете оставить здесь — мы постараемся их учесть, чтобы Вы были довольны! Все спорные случаи мы стараемся решать в интересах наших клиентов. Уверяем, что ни один из Ваших пожеланий не останется без внимания. Пишите свои пожелания, предложения, идеи. Мы постараемся ответить и воплотить в жизнь самые интересные идеи.

 1. Наталія

  Ваш комментарий ожидает проверки.

  Величезна вдячність Віталію та іншим працівникам kuznya-Lviv.com.ua за виконану роботу ! Замовляли невеликі ворота (вхід до імпровізованого вольєру). Замовлення було виконане без прикладів, без особливих описів. Відверто замовлення звучало приблизно так: «Хочу невеличкі казкові ворота з візерунками». І ось маю саме те, що хотіла . Маю надію мої казкові маленькі ворота теж знайдуть місце в галереї виробів кузні. Самостійно додати фото не можу

 2. Оля

  Дякую Віталію і майстрам Кузня Львів,за гарно виконану роботу!Замовляла ковані ворота.Ркзультатом задоволена.Рекомендую!

 3. Андрій

  Робив кілька замовлень у Віталія: перила на сходи, гойдалку на вулицю та турнік. Всі роботи кастомні, унікальні з індивідуальним підходом. Відмінна якість робіт, 3Д візуалізація, уточнення з замовником деталей і побажань, розробка креслень, виконання роботи у відмінній якості — все це я тримав в результаті роботи команди Кузні Львів. Щиро дякую. Рекомендую до співпраці.

 4. Вікторія

  Замовлення було не стандартне, вимагало творчого підходу. Впоралися на 200 %. ДУЖЕ ЗАДОВОЛЕНІ. ДЯКУЄМО !!!

 5. Марія

  Дякую майстрам Кузня Львів за чудову роботу.
  Спочатку переживали, чи все буде так, як ми вказали в наших побажаннях,( розмір, дизайн, матеріали) так як хотілося чогось оригінального, не такого, як у всіх.
  Але хлопці зробили все швидко, якісно, і з гарним дизайном. Ну, що тут скажеш- професіонали
  Дашок над вхідними дверями став окрасою цілого будинку.
  Рекомендую — Кузня Львів.

 6. Денис

  Дякую Віталію і всій команді за якісне виконання нових кованих воріт та реставрацію старих. Відмінне художнє виконання та послідовний і грунтовний підхід до вирішення проблем 🙂 Рекомендую.

 7. Юрій (Яворів)

  Доброго дня. Перелопатив море сайтів та обїздив мабуть половину області в пошуках Справжньої Професійної кузні. Вибрав «Кузня Львів» і не пожалкував.»» Висока майстарність та професіоналізм ось що я можу про них сказати. Ковані художні перила на модульну сходову клітку у білому кольорі виконані у зжаті строки якісно та у помірну ціну. Враховано наші побажання та дали слушні поради. РЕКОМЕНДУЮ!!!

 8. Наталя

  Порадили при виборі дизайну
  По нашому проханню привезли по місцю призначення
  Виконали вчасно, акуратно
  Молодці!!!
  Рекомендую!!!

  1. Кузня Львів

   Дуже вдячні Вам за цікаве замовлення та позитивний відгук. Були раді допомогти.

 9. Вероніка

  Дуже вдячна майстру Віталію. Замовляла сушку на балкон. Майстер запропонував креативне вирішення: як по дизайну так і по конструкції. Замовлення виконано на протязі 10 днів. Всім рекомендую «Кузня Львів».

 10. Оксана

  Дякую працівникам «Кузня Львів» за досконало виконану роботу та дотримання всіх термінів.Брамою дуже задоволені.Рекомендуємо!

Fill in the form below: