СУПЕРЦЕНА посмотреть

Отзывы

Друзья!
Нам очень важно Ваше мнение о нас и нашей продукции! Все свои замечания, пожелания и впечатления Вы можете оставить здесь — мы постараемся их учесть, чтобы Вы были довольны! Все спорные случаи мы стараемся решать в интересах наших клиентов. Уверяем, что ни один из Ваших пожеланий не останется без внимания. Пишите свои пожелания, предложения, идеи. Мы постараемся ответить и воплотить в жизнь самые интересные идеи.

 1. Юрій (Яворів)

  Доброго дня. Перелопатив море сайтів та обїздив мабуть половину області в пошуках Справжньої Професійної кузні. Вибрав «Кузня Львів» і не пожалкував.»» Висока майстарність та професіоналізм ось що я можу про них сказати. Ковані художні перила на модульну сходову клітку у білому кольорі виконані у зжаті строки якісно та у помірну ціну. Враховано наші побажання та дали слушні поради. РЕКОМЕНДУЮ!!!

 2. Наталя

  Порадили при виборі дизайну
  По нашому проханню привезли по місцю призначення
  Виконали вчасно, акуратно
  Молодці!!!
  Рекомендую!!!

  1. Кузня Львів

   Дуже вдячні Вам за цікаве замовлення та позитивний відгук. Були раді допомогти.

 3. Вероніка

  Дуже вдячна майстру Віталію. Замовляла сушку на балкон. Майстер запропонував креативне вирішення: як по дизайну так і по конструкції. Замовлення виконано на протязі 10 днів. Всім рекомендую «Кузня Львів».

 4. Оксана

  Дякую працівникам «Кузня Львів» за досконало виконану роботу та дотримання всіх термінів.Брамою дуже задоволені.Рекомендуємо!

 5. Андрій, Ірина

  Хлопці спрацювали оперативно, якісно і креативно))))) Крім того, надали послугу монтажу ( карнизів). Ми дуже задоволені і усім рекомендуємо звертатися до цієї кузні!

 6. Анастасія

  Дякую Віталію за творчо-красиве ліжко. Дизайнерське рішення в поєднанні з бездоганним виконанням — і витвір приносить свято…

 7. Людмила

  Дякуємо за роботу. Гарно, професійно, якісно. Рекомендуємо!

 8. Мар'яна

  Дякую всій команді за прекрасно виготовлені перила! Ваша робота виправдала наші сподівання!

 9. Наталя

  Щиро дякую п.Віталієві та його колективу за виготовлення кованого столика! Чудова та якісна робота — відразу видно руку майстрів своєї справи! Бажаю багато цікавих і творчих замовлень та задоволених клієнтів!

 10. Лариса

  Дякую всій команді кузні за швидко і якісно виконану роботу по виготовленню і встановленню решіток !!!! Творчості, наснаги і вдячних клієнтів!!!! Хлопці!!! Ви молодці!!!

Fill in the form below: