ЦІНИ переглянути

“Кузня Львiв” – виготовлення та монтаж технічних металоконструкцій

Практично будь-яка конструкція з металу вимагає монтажу: невеликі вироби і великорозмірні конструкції збирають в вироби, зручні для перевезення, на заводі-виробнику або в майстерні, на будівельному майданчику виконується установка кожного елемента на належне місце і забарвлення.

Монтаж в майстерні

Виготовлення всіх видів технічних металоконструкцій вимагає високої кваліфікації виконавців і різноманітного обладнання. Такі великорозмірні металеві вироби, як колони, балки, ферми перекриттів і покриття часто мають складну форму м виготовляються з декількох частин.

За кресленнями в майстерні виготовляють деталі, з яких збирають елемент конструкції. В процесі виготовлення метал проходить кілька операцій:

  • прокат нарізають на заготовки

фото 1 - розмітка та різання металу

  • заготовки з’єднують зварюванням або на болтах в виріб, точно слідуючи проектним вимогам

фото 2 - зварні роботи

  • очищають від іржі, зачищають шви

фото 3 - зачистка швів

  • покривають ґрунтовкою, при необхідності наносять вогнезахисне покриття і фарбувальний шар

фото 4 - фарбувальні роботи

 • висушують в камері або природному середовищі.

Готові вироби занурюють на транспорт і відправляють на будмайданчик.

Монтаж на будмайданчику

Елементи конструкцій зберігають в спеціальних складських приміщеннях або на відкритих майданчиках, в умовах, що гарантують захист від механічних пошкоджень і негоди. Великопролітні конструкції перед установкою на проектне місце збирають з готових елементів.

Роботи ведуться відповідно до ППР (проектом виробництва робіт) та правилами техніки безпеки, на вантажно-розвантажувальних роботах строго стежать за строповкой вузлів при підйомі. Перед початком робіт монтують вагончики-битовки, проводять інструктаж робітників, влаштовують підмостки, проводять електроенергію для освітлення будмайданчика і заживлення стаціонарної техніки.

Монтаж виробляють за допомогою пересувних або стаціонарних кранів:

  • кожен елемент конструкції укладають таким чином, щоб кран його захопив і перемістив до місця монтажу найбільш простим шляхом, фото 5 – розташування конструкції поруч з місцем підйому

montazh-texnicheskix-metallokonstrukcij6-min

  • на ретельно вирівняну підставу після перевірки горизонталі встановлюють послідовно колони, кріплять до фундаментів анкерними болтами або приварюють до закладних, вивіряючи рівні і горизонталі, фото 6 – кріплення колон

montazh-texnicheskix-metallokonstrukcij14-min

  • після монтажу пари колон монтують розпірки, балки перекриттів і підкранові шляхи, закріплюючи їх в горизонтальній площині

фото 7 монтаж горизонтальних елементів

  • монтаж каркаса завершується установкою ферм, розпірок між ними і прогонів під дахове покриття

montazh-texnicheskix-metallokonstrukcij11-min

Всі зварні з’єднання в процесі монтажу перевіряються на міцність, потім зачищаються.

Після закінчення робіт пошкоджені захисні покриття відновлюються. Остаточне фарбування металоконструкцій проводиться в ході інтер’єрних робіт, коли виконані стіни, дахове покриття, змонтовано віконне заповнення і система опалення.