ЦІНИ переглянути
 • Замовлення під ключ

  Ми виконуємо замовлення починаючи від замірів та проекту до встановлення виробу. При необхідності комплектуємо наші вироби текстилем, склом, деревом, каменем та автоматикою.

 • Індивідуальний підхід

  Наші художники виконають для Вас ексклюзивний ескіз майбутнього виробу у будь-якому стилі з урахуванням усіх Ваших побажань

 • Авторське виконання

  Ми пропонуємо Вам, лише, виготовлені вручну художні ковані вироби від справжніх майстрів своєї справи.

 • Висока якість

  Наша майстерня гарантує професійну обробку та герметизацію зварних з’єднань, антикорозійну обробку та професійне фарбування високоякісними матеріалами. За бажанням клієнта можлива піскоструменева очистка, гаряче цинкування та порошкове фарбування.

 • Досвід

  Для Вас працюватиме команда професіоналів з величезним досвідом роботи у сфері металообробки, що забезпечить якісне та професійне виконання Вашого замовлення.

 • Безготівковий розрахунок

  Для зручності співпраці ми пропонуємо будь-яку зручну для Вас форму оплати наших послуг.

Ковані вироби в Тернополі

Художня ковка – це теж вид мистецтва, яке заслуговує на окрему увагу. Багато з нас бачать в коваля ремісника, але кожен коваль з Кузня Львів це справжній художник, тільки замість пензля і фарб він використовує, молот і сталь, замість палітри – ковадло.
Художня ковка складніше ювелірної майстерності. Коваль працює не з дорогоцінними каменями, а з архітектурними ансамблями, які він огранювати в металеву оправу, підкреслюючи красу і пишність будівлі.
Додаючи ковані вироби в інтер’єр, майстер створює цілісну симфонію стилю, вплітаючи металеві нотки в образ будинку.

Наші ковані вироби є художньою цінністю для своїх власників, які не поступаючись картинам і скульптурам. Тільки в більшості випадків наші твори не тільки прикрашають будинок, але і підвищують його комфорт і безпеку.

Ми пропонуємо купити ковані вироби в Тернополі з доставкою по всій Україні. Ціна на ковані вироби від Кузня Львів порадує кожного замовника, адже розрахунок вартості завжди відбувається у формі переговорів і пошуку компромісу, який перевищить ваші очікування.
Для того щоб переконатися у високому професіоналізмі майстрів з Кузня Львів, перегляньте наш каталог фото кованих виробів.

✓Яка ціна на ковані вироби?

Попередньо ціна формується тільки приблизно, оскільки кожне замовлення індивідуальне і при визначенні вартості враховується маса чинників: матеріали, конструкція, особливості монтажу і т. д.

✓Чи робите вироби за ескізами замовника?

Так, ми можемо виконати замовлення за Вашими ескізами з урахуванням всіх Ваших побажань.

✓Які види оплати Ви приймаєте?

Можливий готівковий і безготівковий розрахунок.

✓Які терміни виконання замовлення?

Терміни попередньо розраховуються лише приблизно і визначаються обсягом і складністю замовлення.

✓Як здійснюється доставка?

Доставка в межах міста і за місто здійснюється на вантажних автомобілях і мікроавтобусах. За місто доставка здійснюється за додаткову плату.