ЦІНИ переглянути

Як вибрати кований стіл для будинку або відкритої тераси

Ковані меблі – прекрасне доповнення інтер’єру заміського будинку, дачі, вона знайде своє місце і на відкритій терасі, і в стильній вітальні. Ми розглянемо, як створити гармонійний інтер’єр з кованим столом.

Стиль і стіл

Безумовно, малюнок ковки повинен відповідати загальному стилю оформлення простору. Основні актуальні стилі оформлення інтер’єру:

  • готика,
  • бароко,
  • ампір,
  • сучасна класика,
  • лофт, техно.

Подивимося, як вибрати кований стіл на прикладах виробів.

Готика

Ковані елементи відмінно вживаються в готичний інтер’єр . Загальний малюнок графічний, прагне вгору, слабо орнаментований, частіше використовуються геометричні фігури, ніж рослинні гірлянди.

кований стіл

Фото 1. Обідня група – стіл, лава, стільці демонструють простий і вишуканий малюнок.

Бароко

Помпезний стиль бароко використовує квітковий орнамент, вінки, медальйони . Кування, як жоден інший матеріал, підходить для виготовлення предметів барочного інтер’єру.

кований стіл - фото 2

Фото 2. Стіл – прекрасне доповнення барочного інтер’єру

Ампір

Ампір змінив класицизм в кінці XVIII століття і панував майже століття. В інтер’єрі панувала простота, мотиви давньогрецького і давньоримського мистецтва – ордерна система, симетрія, не чужа прикрасами: гіпсова ліпнина, колони, лаврові вінки, військова тематика, як нагадування про перемоги коаліції над Наполеоном.

кований стіл фото 3

Фото 3. Круглий журнальний столик з простим і витонченим підставою, скляною стільницею прикрасить інтер’єр стилю ампір

Сучасна класика

Інтерпретація класики особливо популярна в інтер’єрах заміських особняків. Прикладів оздоблення з рясно позолоченою гіпсовою ліпниною, багатошаровими шторами з фестонами і підхватами можна побачити в інтер’єрі безліч. Елементи ковки знизять пафос, урізноманітнюють малюнок оздоблення.

кований стіл фото 4

Фото 4. Стіл з гранітної стільницею стоїть на терасі, але може прикрасити собою і вітальню

Лофт

Стиль лофт заявив про себе, коли в старих фабричних будівлях, стали селитися молоді яппі і представники андеграунду . Лофт – поєднання кладки з клінкерної цегли, необробленого бетону, чорного металу, старого дерева. Стіл з кованим підставою неодмінний атрибут лофт.

кований стіл фото 6

Фото 5. Стіл, що нагадує верстак – грунтовний і надійний

Техно

Нові матеріали, нетрадиційні форми, інноваційна обробка поверхні – прикмети техно.

кований стіл фото 7

Фото 6. Шанувальникам високих технологій припаде до душі такий предмет меблів

Основа – кована, а стільниця?

Велике значення при виборі має матеріал стільниці: для столів на терасі, веранді, в неопалюваних приміщеннях більше підходить стільниця з дерева або каменю. Невеликі журнальні або кавові столики в будинку можна накрити склом. Обідні столи в кухні також можна забезпечити скляним верхом, але якщо потрібен стіл для великої родини або який розкладається, то кращий вибір – дерево.

Важливий недолік скло – видимі відбитки пальців, їх треба постійно витирати. Якщо ви хочете утримувати будинок в чистоті, але не готові щогодини протирати поверхню, краще вибрати дерево або камінь.

Вартість натуральних мінералів велика, до того ж вага такої панелі велика, але можна зупинити вибір на верху з постформінгу або штучного каменю. Панель з МДФ з ламінуванням під натуральний камінь добре протистоїть забрудненям, не боїться високої температури, має невелику вагу і невисоку ціну, штучний камінь відмінно імітує мармур, граніт, яшму, легко очищається.

Ковані столи від “Кузня Львів “– завжди висока якість та індивідуальний дизайн. Наші майстри виконають за власним малюнком або ескізу замовника журнальний столик, обідній стіл або стіл для тераси в будь-якому стилі.