ЦІНИ переглянути

Як вибрати броньовані двері для будинку або квартири

Вхідні броньовані двері – надійний захист будинку від сторонніх зазіхань, естетично привабливе і довговічний виріб. Замовляти і купувати її слід у перевіреного виробника, який гарантує якість. Багато власників квартир або будинків цікавляться, як вибрати броньовані двері, щоб вони довго і надійно служили господарям.

Виготовляється така конструкція з вищих сортів металу – високоміцної сталі. Вона забезпечена додатковими ребрами жорсткості, по вазі важче звичайної сталевих дверей, відрізняється високою вартістю. Запитайте у виробника всі необхідні документи і паспорти на товар, де вказані характеристики дверей, матеріали, з яких вона виготовлена, ступінь міцності, інше.

Как выбрать бронированную дверь

Як вибрати броньовані двері: кілька порад покупцям

Призначення дверей і її завдання – не тільки захистити майно від крадіжки, а й створити затишні умови проживання господарям. Вони захищають від холоду – мають надійну термоізоляційну конструкцію. Наділені звукоізоляційними властивостями – всередині використовуються спеціальні ущільнювачі. У квартиру або будинок, завдяки таким характеристикам, не буде проникати холод і шум з коридору або вулиці.

Броньовані двері наділені високим ступенем пожежної безпеки. Щоб вони стала ще ефективніше, використовуються додаткові захисні механізми і шари. Особлива увага приділяється дверним петлям, замкам і ригелям, адже ці місця можуть стати найбільш вразливими для злому.

Майстри нашої кузні підкажуть як вибрати броньовані двері за типом конструкції.

Вони бувають:

 • стандартні і арочні;
 • двостулкові і тристулкові;
 • з бічної і верхньої фрамугами.

Один з головних елементів броньованих дверей – каркас конструкції. Його виробляють з металевих профілів – гнутого профілю, куточка, швелера і інших. Найпоширеніший каркас – з гнутого профілю. Він міцний і довговічний. Дверне полотно броньованих дверей являє собою дві сталеві пластини, які міцно з’єднані між собою. Вони закріплені ребрами твердості, що робить двері непробивними і міцними.

Важлива роль в якості броньованих дверей належить замку. Залежно від бажання замовника, встановлюється від 2-3 замків і більш. Важливо, щоб вони були наділені високою взломостійкостю, відповідали вимогам безпеки. Для бронедверей цілком достатньо двох замків циліндричного і сувальдного типу. У них є безліч варіацій секретності. Забезпечать безпеку і якісні, правильно встановлені штирі і ригелі. Також варто вибрати складну закриваючу систему з 18-міліметровими ригелями.

Класифікація броньованих дверей по взломостойкості
Как выбрать бронированную дверь
За цим принципом броньовані двері діляться на чотири класи:

 1. Двері I класу – їх можна зламати, використовуючи нескладні інструменти, наприклад, зубило, лом. Досить фізичної сили 2-3 людей. Товщина полотна двері – близько 20 мм.
 2. Двері II класу буде важче відкрити. Для цього необхідна наявність електричних ріжучих інструментів – дриль або болгарка. Товщина полотна – близько 80 мм.
 3. Двері III класу можуть піддатися злому, якщо зловмисник застосує апарати потужністю  2000 Вт. Товщина дверного полотна такого виробу – більше 120 мм.
 4. Двері IV класу куленепробивні, вони вважаються найнадійнішими з усіх класів. Полотно виготовлене з товстого сталевого шару, в ньому міститься непробивне скло і титанові частки. Щоб їх зламати, злочинцям знадобиться дуже багато часу і спеціальна потужна техніка. Навіть спроба злому такої конструкції обов’язково приверне увагу, тому вона малоймовірна.

Також броньовані двері діляться на: дорогі елітні двері; вироби середнього класу; конструкції економ-класу.

Вибираємо двері по дизайнерським якостям

Є у продажу широке розмаїття броньованих дверей, що відрізняються ціною, дизайном, матеріалами виготовлення, обробкою. Звертайтеся в нашу кузню, ми проконсультуємо, які  броньовані двері вибрати.

За видами обробки двері бувають:

 • з вінілової шкіри – нею покривається як внутрішня, так і зовнішня сторона конструкції;
 • з ламінату – застосовуються чотири шари: вологостійка папір, ДСП, декоративне оздоблення та плівка для додання виробу блиску і краси;
 • з МДФ – його застосовують для виготовлення конструкцій елітного класу. Двері міцні, довговічні, красиві.
 • з натуральної деревини – з червоного дерева або дуба. Виглядають елітно і шикарно, підкреслюють високий статус господаря.

Для того, щоб броньовані двері довго вам служили, важливо професійно її встановити. Майстри нашої кузні виготовлять конструкції на ваше замовлення, а також швидко і якісно встановлять вам двері.