ЦІНИ переглянути

Реставрація металевих виробів

Шар іржі, деформація і пошкодження можуть перетворити старовинне кування на купу металобрухту. У таких випадках на допомогу приходить реставрація металевих виробів, яка допоможе повернути їм колишню витонченість. Наші ковалі більш як десять років займаються художньою ковкою, тому вони найкраще знають, як можна врятувати від впливу часу і вандалізму металеві вироби будь-якої конструкції: від габаритних огороджень, до витончених підвазонників і бронзових скульптур.

До переліку відновлювальних робіт Кузня Львів входить:

  • Реставрація бронзових виробів
  • Реставрація кованих виробів
  • Реставрація меблевої фурнітури та прикрас інтер’єру

Ключовим моментом реставрації є точне відтворення колишніх форм, текстури та кольору виробу, але якщо ви бажаєте освіжити композицію і додати в неї нові деталі, ми разом з вами розробимо вдосконалений ескіз і грамотно впишемо його в загальний інтер’єр або зовнішній вигляд вашого будинку. Тому, якщо ви помітили в коморі не примітний свічник, вам не потрібно його викидати – кована квітка або кілька класичних вигинів зможуть перетворити його в унікальну прикрасу, яка буде радувати ваше око на столику біля ліжка.

Навіть складні металоконструкції з часом потребують ремонту, фарбування і корекції, тому реставрація металу є одним з найважливіших профілів роботи нашої майстерні. Ми використовуємо техніки патинування, стабілізації, хімічної очистки, декоративної обробки поверхні та корекції форми. Всі ці способи допомагають зберегти презентабельний вигляд виробу на довгий час, тому зміна сезону та рясні опади більше не змусять вас хвилюватися про зовнішній вигляд віконних решіток або підвісного дашка – вони надійно служитимуть вам багато років.

Замовити