ЦІНИ переглянути

Піскоструйна обробка металу, скла, дзеркал

Піскоструйна обробка – очистка холодним абразивом поверхонь з металів, скла, дзеркал, каменю, керамічних виробів, деревини і навіть в стоматології, для зняття зубного каменю.

Що таке піскоструменева обробка

Принцип роботи методу полягає в видуві стисненим під високим тиском повітрям абразивного порошку, який знімає з різних поверхонь стару фарбу, шпаклівку, штукатурку, іржу або, в разі художніх робіт, знімаючи лицьовий шар матеріалу по заздалегідь наміченим малюнку.

img src=”http://kuznya-lviv.com.ua/wp-content/uploads/2019/05/peskostrujnaya-obrabotka-metalla2-min.jpg” alt=”піскоструменева обробка” width=”900″ height=”635″ class=”aligncenter size-full wp-image-2034″ />

Для роботи використовуються піскоструминні апарати ежекторного і пневматичного типу. Пневматику застосовують для очищення поверхонь великої площі в промисловості, наприклад очищення каркасів будівель, обшивок корпусу кораблів. При невеликих площах обробки використовують невеликі і економічні по витраті стисненого повітря ежекторні прилади, за допомогою яких за годину можна обробити до 3-х м2 поверхні точно слідуючи малюнку без остраху пошкодити виріб.

піскоструменева обробка

Сам апарат являє собою компресор, до якого приєднують балон зі стисненим повітрям і контейнер з абразивним матеріалом. У включеному стані стиснене повітря піднімає абразив з контейнера і через сопло гнучкого шланга подає його на оброблювану поверхню.

Метод називається піскоструминним тому, що спочатку для обробки використовувався дрібнофракційний пісок, однак зараз через можливість розвитку у робочих небезпечного захворювання -сілікоза, в країнах Євросоюзу він заборонений. Як абразиви використовують різні тверді матеріали, більш ефективні і безпечні:

  • нікельшлак, купершлак (відходи плавки нікелю і міді);
  • електрокорунд;
  • сталеву або чавунну дріб (в промисловому виробництві).

Для найбільш тонких робіт по тендітним матеріалам іноді застосовують соду, пшеничний крохмаль, “сухий лід”.
Німецький виробник техніки Karcher пропонує використовувати для пескоструя силу водного потоку, а як абразив – шкаралупу волоських горіхів з величиною фракції до 1,5 мм.Неправильний вибір абразиву і швидкості його подачі на обробку поверхні загрожує псуванням виробу або неякісної очищенням – частина забруднень не вдасться видалити.

Абразив під час роботи відскакує від вироби з великою швидкістю, тому для роботи необхідний комплект захисного одягу. Краще якщо це буде комбінезон з посиленою тканини, каска з окулярами і респіратором або протигаз, рукавички, гумові чоботи.

Піскоструминне очищення в майстерні “Кузня Львів”

Ми виготовляємо і ремонтуємо різні ковані вироби на замовлення, тому піскоструминна технологія застосовується постійно:

  • очищення металу перед ґрунтовкою і фарбуванням;
  • зачистка зварних з’єднань;
  • нанесення дизайнерських малюнків на скляні і дзеркальні поверхні, повсякденна робота наших майстрів.

Піскоструминна обробка металу

Ми використовуємо професійне обладнання, вміємо безпомилково підбирати абразив і швидкість його подачі, що гарантує високу якість роботи.