ЦІНИ переглянути

Кований мангал на дачі або подвір’я для веселого літнього дозвілля

Практично всі дачники і власники приватних садиб вважають приготування шашлику або м’яса-гриль невід’ємною частиною літнього дозвілля. Кований мангал – один з найбільш зручних варіантів для приготування м’ясних і овочевих страв на відкритому вогні.
Кованый мангал

Мангали – міні, міді, максі

Не дивно, що стаціонарний або переносний мангал пропонується в магазинах в широкому асортименті, але найбільш просунуті користувачі і любителі естетики вважають за краще ковані мангали, виготовлені на замовлення. Це – найкращий спосіб придбати виріб, повністю відповідне за розмірами і відповідне бажаного стилю.

Вибір мангалів величезний:

    • Конструкції міні – найпростіші, що представляють собою ємність для вугілля з виїмками під шампури, вони можуть бути як стаціонарними, так і переносними, так як мають невелику вагу.

Конструкції міні

    • Міді – мангали середнього розміру, часто пересуваються на стилізованих колесах, можуть мати інтегрований казан, складні або жорстко закріплені бічні полички для продуктів, аксесуарів, відкидну кришку, ящик для золи. Вони так само можуть бути пересувними і стаціонарними.

Міді

    • Максі – стаціонарні багатофункціональні пристрої з дахом. До складу конструкції можуть входити, крім жаровні, місце для приготування страв, місця для сидіння, стіл, казан, піч. По суті справи, такий мангал – це альтанка з міні-кухнею.

Максі

Матеріал і форма

Для виготовлення мангала зазвичай використовується товстолистова нержавіюча сталь, стійка до високих температур, іржі, несприятливих кліматичних умов, довговічна і легко піддається чищенню. Щоб не довелося замінювати мангал щороку, сталь повинна мати значну товщину.

Ковалі кузні Львiв докладуть всі свої знання, вміння і смак, щоб втілити в життя задум дизайнера або бажання замовника.

Кування виконується в різній стилістиці – мангал можна виконати простих функціональних форм, а можна – у вигляді карети, човна, скрині, прикрасивши його квітковими гірляндами або орнаментом.
фото мангала

Критерії вибору

Для правильного вибору важлива насамперед оцінка періодичності користування і кількості їдців: якщо мангал буде використовуватися часто великими компаніями і площа ділянки дозволяє, краще придбати стаціонарний мангал з дахом.
мангал з дахом
Якщо на ділянці вже є розвинена зона відпочинку з просторою альтанкою або верандою, а компанія не надто велика, то підійде переносний мангал середніх розмірів, ну і якщо користуватися пристроєм планується пару раз в сезон, то кращий вибір – пересувний невеликий мангал найпростішої конструкції.
Ми “Кузня Львiв” із задоволенням виконаємо ваше замовлення будь-якого ступеня складності, по малюнку вашого дизайнера або запропонувавши власний варіант.