ЦІНИ переглянути

Ковані підставки для квітів – настінні, підвісні, вуличні

Ковані підставки для квітів прекрасний спосіб урізноманітнити інтер’єр або прикрасити сад. Різноманіття форм і пластичність кованих виробів дає можливість вписати їх в будь-яку стилістику квартири, громадської будівлі або ландшафту.

Різні форми ландшафтних підвазонників

Для прикраси ландшафту найчастіше використовуються підставки великого розміру, розраховані на кілька великих рослин, стилізовані під велосипеди, тачки, забавні тварин:

   • Кована підставка під квіти у вигляді триколісного велосипеда відмінно впишеться в романтичний пейзажний парк, інтер’єр зимового саду;

Кована підставка під квіти у вигляді триколісного велосипеда

   • Кумедний ослик тягне свій візок, заповнений квітковими горщиками, підходить на майданчик для відпочинку в приватному саду;

Кумедний ослик тягне свій візок

   • Карета – ще одна часто використовувана форма підставки для приватного саду або міського парку;

Карета

   • Підставка під квіти на терасі або вхідному ганку може мати більш скромний розмір.

Підставка під квіти

Підставки для підвіконь, балконів і ніш

Індивідуальні котеджі, невеликі приватні готелі прийнято прикрашати квітковими вазонами, що встановлюються на балконах і підвіконнях. Форма кування може бути будь-яка, але гармонійніше вона виглядає в комплексному виконанні, коли перила вхідних сходів, захисні решітки, козирки вирішені в єдиному стилі, як на цьому фото:

Підставки для підвіконь

Традиційний довгастий квітковий ящик для підвіконня можна обплести простий гратами, де прикрашена кованими квітами, вона додасть фасаду будинку індивідуальність.
Підставки для балконів

Інтер’єрні підвазонники

Підставки під квіти для інтер’єру найбільш різноманітні, тут є можливість вибрати виріб, що підходить під стиль інтер’єру:

    • підлогові, настінні, підвісні підставки;
    • різні геометричні та фантазійні форми;
    • розміри від невеликих, на одну квітку, до великих, для квіткових композицій;
    • широка колірна гамма – чорний метал, сріблення, золочення, фарбування емалями.

Найбільш простий варіант – підлогова підставка під одиночну велику рослину. За рахунок золочення виріб виглядає імпозантно і солідно, підійде любителям класики.

Інтер'єрні підвазонники

Настінне кашпо з чорного металу, стилізоване під виноградну лозу, призначене для трьох рослин. Цей варіант буде відмінно виглядати в інтер’єрі стилю прованс.

Настінне кашпо з чорного металу

Для більш молодіжних інтер’єрів характерні геометричні форми, які, тим не менш, не виглядають нудними або одноманітними. Наприклад, ця підлогова підставка у вигляді метелика так і проситься в кімнату юної панянки.

підлогова підставка у вигляді метелика

Кумедне кошеня прикрасить дитячу.
кошеня коване

Висновок

Ковані вироби давно стали класикою в декоративному мистецтві, використовуючи ковку в підставках для рослин можна створювати красиві композиції в квартирі, офісі, на дачі, в парку. Замовити ковані підвазонники за індивідуальним ескізом або підібрати готовий варіант можна в компанії Кузня Львів.