ЦІНИ переглянути

Ковані мости для саду, будинку, дачі

Художнє ковальство – це ціла сфера мистецтва. Ковані декоративні елементи свідчать про складний смак і клас господаря, а прикраси будинку або майна говорять про його високу естетику. Ковані прикраси оригінальні і унікальні завдяки ручній роботі і турботі про найдрібніші деталі. Ковані мости – це зі смаком оформлені елементи, які привертають увагу гостей, і володіння ними приносить величезне задоволення.

Мостики з кованого металу

Кованые мосты для сада, дома, дачи

Ковані мости є елементами прикладного мистецтва. Те, що ми робимо для клієнтів, має дуже мало обмежень і широке застосування. Декоративні ковані мости можуть стати частиною інтер’єру будинку або саду, також вони незмінно надають навколишньому середовищу особливий шарм, характер, додають натяк на таємницю, а головне – прикрашають її роками.

Важко повірити, скільки цікавих, декоративних елементів можна викувати з металу. Крім містків – це можуть бути химерні віконні решітки, світильники, садові ліхтарі, бра, які висвітлюють вхід в будинок. Ковані клумби чудово прикрасять терасу, і їх також можна успішно розмістити біля свого будинку. Завдяки оригінально оформленому поштової скриньки ваш будинок, буде виділятися серед сусідніх. Ковані елементи – відмінна ідея для вішалок, всіляких підставок або свічників.

Замовити ковані мости

Ми в змозі виконати побажання клієнтів на вищому рівні і створити казкові мотиви, які здатні утеплити інтер’єр, зробивши його затишним. По-різному оформлені і використані ковані моости додадуть елегантності і стилю. В іншому варіанті вони будуть гармоніювати з простуватими інтер’єрами. Все в руках наших професіоналів і залежить від вашої фантазії.

Ковані містки – елегантність і стиль
Ковані мости є ідеальним доповненням вашого будинку й саду. На сайті ви знайдете галерею кованих містків, прикрашених різними мотивами. Широкий асортимент декоративних конструкцій включає, крім іншого, сегменти з мотивом винограду або каштана.

Мостик за запитом

Що відрізняє нашу пропозицію від інших, так це не тільки багатство дизайну, але і якість. Ми виробляємо мостики з якісної сталі і обробляємо їх від корозії гарячим цинкуванням, яке забезпечує довготривалий захист готового виробу. Індивідуальне замовлення також є нашою перевагою.

Сегменти мостика – чорні або кольорові?

Чорний, безумовно, самий модний колір, який використовується в містках. Ми фарбуємо сегменти наших мостиків в колір, який бажає клієнт. Що вибирають наші клієнти? Крім чорного, в моді також антрацит, темні відтінки коричневого і зеленого. Хоча і з точки зору кольору ми обмежені тільки уявою. Тому наші клієнти мають в своєму розпорядженні цілий спектр кольорів.

Особливості готових мостів

  • Завдяки техніці кування ми можемо отримати оригінальні, унікальні візерунки, плетіння і форми. Ось чому різьблені містки виглядають максимально привабливо.
  • Також при виготовленні кованих мостів можна комбінувати різні стилі і, як і з іншими кованими елементами з металу, межею є тільки уяву.
  • Перила. Вони є особливим елементом декору, як в інтер’єрі, так і в фасаді будинку. Зазвичай вони знаходяться в відкритих місцях. Балкони, лоджії, сходи за своєю природою є елементами, які самі по собі прикрашають і виходять на перший план. Ось чому так багато уваги приділяється естетиці їх виконання. Перила – це найвеличніша точка нагорі, і її роль не можна недооцінювати.
  • Ковані, багато прикрашені містки нагадують історичні будівлі і романтичні історії. При цьому ковані містки можна комбінувати з іншими матеріалами, наприклад, з дерев’яними перилами.
  • Декоративні ковані мости, що володіють безперечними естетичними цінностями, також довговічні і забезпечують високу ступінь безпеки, і використовуються з великим задоволенням.

В цілому такі ковані вироби є цікавим додатком як для інтер’єру, так і для екстер’єру. Вони ідеально підходять для інтер’єрів ресторанів, винних барів, будинків, дач, альтанок і т. д. Металеві мостики з нашої майстерні додадуть характер в будь-який сад. 

Всі наші продукти оцинковані гарячим способом і покриті ковальської фарбою (матова), тому їх можна використовувати як на свіжому повітрі, так і всередині приміщень. За індивідуальним запитом ми покриваємо продукти патиною, що додає їм абсолютно новий унікальний характер.