ЦІНИ переглянути

Ковані крісла

Інтер’єри міської квартири або заміського будинку набудуть закінчений вигляд після їх доповнення кованими кріслами, виконаними в тому ж стилі, що і антураж. Однак, такого роду меблі придатні не тільки для внутрішньобудинкового використання: в садовій альтанці, на веранді, майданчику для барбекю ажурне і легке, але міцне крісло, скуте з сталевого прута, чужорідним предметом виглядати не буде. Воно допоможе створити певний стиль обстановки офісу, готелю, ресторану.

Ковані крісла: різновиди

Ковані крісла

Виготовлені в кузні крісла розрізняються, як по призначенню, так і по виконанню. Залежно від передбачуваного призначення, можуть бути:

  • домашні ковані крісла для використання в приміщенні, з м’якими сидінням, спинкою і підлокітниками або без них. Колір і фактура оббивки (текстиль, шкіра), а також фарбування металевих елементів вибираються відповідно передбаченим дизайн – проектом стилем інтер’єру;
  • садові крісла для відпочинку на відкритому повітрі: без м’яких підлокітників, зі знімними подушками сидіння і спинки або з постійними сидіннями і спинками з антисептированной, покритої водостійкими лакофарбовими матеріалами деревини. Металеві елементи перед фарбуванням покриваються антикорозійними складами;
  • ковані крісла качалки, наявність м’яких елементів у яких залежить від передбачуваного місця відпочинку – на терасі або будинку;
  • підвісні крісла, які в саду кріпляться на спеціальну опору, а в альтанці – до даху і забезпечуються знімними подушками.

Малюнок художньої ковки сталевих елементів може бути простим або химерним, відповідно стилю навколишнього середовища.

Стилі кованих меблів

Залежно від прийнятого рішення по оформленні інтер’єру квартири або обстановки заміського будинку, можна замовити ковані вироби, виконані з ознаками стилю:

  • бароко, з великою кількістю забарвлених «під золото» симетричних декоративних елементів зі складним орнаментом, з витонченими гнутими ніжками;
  • модерн – ажурної конструкції, де візерунком служать контури квітки, метелики, птахи;
  • high-tech: прямі кути, чіткі лінії, сувора форма, мінімум елементів, забарвлення «під хром»;
  • лофт – простий каркас з максимальною кількістю прямих кутів, з сидінням, спинкою, підлокітниками з натуральної деревини.

Зовнішній вигляд меблів, відповідний конкретному стилю, може бути розроблений фахівцем – дизайнером по меблям. Хороший результат дає використання фарб різних кольорів: наприклад молочно-білі, а також золотисті відтінки додадуть кованим меблям романтичності.