ЦІНИ переглянути

Фестивалі ковальства

Сучасні нащадки Вакули здобувають все більшу популярність, а ковальські скульптури посідають провідне місце в полі мистецької діяльності. Не дивно, що кожного року проводяться тематичні фестивалі, метою яких є продемонструвати все багатство та унікальність виробів, що створюють приборкувачі вогню. Ось список тих свят, які точно не залишать вас байдужими та подарують море яскравих емоцій.

Гамора

Бурхливий вихор яскравих українських традицій та звичаїв чекатиме вас на цьогорічному фестивалі ковальської майстерності «Гамора». У мальовничому селі Лисичани, оточеному просторими полонинами, вже цього літа (24-25 червня) майстри своєї справи матимуть нагоду показати себе. Окрім захопливого процесу створення металевого мистецтва , всі гості фестивалю зможуть відвідати старовинну водяну кузню-музей. Це абсолютно неповторне історичне місце, яке варто відвідати кожному цінителю ковальської справи. Витончені ковані огорожі, лавки, скульптури та безліч всього іншого точно надовго залишаться у вашій пам’яті приємним спогадом. Також в рамках фестивалю будуть представлені численні майстер-класи, автентичні виступи фольк-бендів та шалені вечірні розваги.

Вакула фест-ХХІ (в рамках Дня гончара)

Неперевершений та гармонійний симбіоз двох видів мистецтва чекатиме на вас у стародавньому селі Опішня, що у Полтавській області. Організатори не випадково обрали саме це місце , адже воно наскрізь просякнуте таємницями та ніби дихає історичними подіями минулого. Послідовники Гефеста та Афіни матимуть нагоду проявити свої таланти в ковальській та гончарній майстерності, що додає фестивалю особливого шарму. Всі події заходу проходитимуть на території Національного музею-заповідника українського гончарства вже 1 липня цього року.

Мета фестивалю – поширення інформації та актуалізація гончарства та ковальства як професій і як напрямів у мистецтві, а також підтримка статусу української народної культури у всіх її проявах. Ярмарок, безліч експозицій, українські смаколики і, звичайно, чудова музика – все це буде створювати особливу та неповторну атмосферу, тому не пропустіть всій шанс.

Свято ковалів

Одне з найбільш масштабних та популярних свят приборкання вогню на теренах України, яке щорічно дивує, надихає та викликає захват серед своїх гостей. Свято ковалів вже декілька років поспіль тішить учасників та гостей неперевершеною організацією та вражаючою культурною програмою. В самому центрі сонячного та привітливого Івано-Франківська з 5 по 7 травня ви матимете нагоду споглядати народження шедеврів з вогню, відвідати виставки художників, навчитись новому ремеслу та багато іншого. Як і в попередні роки фестиваль буде проходити на території площі Бастіон. Майстри з різних міст і країн щорічно доводять, що ковані перила, каміни та меблі – це ще далеко не все, на що здатне ковальське мистецтво.

Не упустіть можливість побачити, відчути та придбати вишукані й неповторні витвори ковальського мистецтва.

Металеве серце України

2017 рік для ковалів ознаменується вже шостим фестивалем вогню та металу, який щорічно проходить у м. Рівне. Масштабна колекція галереї ковальства поповниться новими експонатами від професійних митців з усієї України та багатьох інших країн, а жителі та гості міста зможуть насолодитися унікальною атмосферою палкої любові до металу. Всі учасники матимуть змогу показати свої найкращі роботи та створити нові в компанії інших маестро ковальської справи.