KUZNYA-LVIV@UKR.NET

067-570-03-07

073-048-59-90

Отзывы

Друзья!
Нам очень важно Ваше мнение о нас и нашей продукции! Все свои замечания, пожелания и впечатления Вы можете оставить здесь - мы постараемся их учесть, чтобы Вы были довольны! Все спорные случаи мы стараемся решать в интересах наших клиентов. Уверяем, что ни один из Ваших пожеланий не останется без внимания. Пишите свои пожелания, предложения, идеи. Мы постараемся ответить и воплотить в жизнь самые интересные идеи.

 1. Іван Деревенко

  Віталій, гарна робота, так тримати!
  Раджу всім звертатися в «Кузня Львів».

 2. Олександр

  Хочу щиро подякувати п. Віталію і його колективу за мистецьке проектування, виготовлення і монтаж воріт та парканів в моєму будинку. Він міг зрозуміти і відтворити в металі саме те, що я уявляв. Приємно також, що робота йшла за планом і вчасно. Велике спасибі.

 3. Марта

  Злагоджена робота працівників завжди дає хороший результат. Замовляла браму та огорожу. Все зроблено акуратно та майстерно. Дякую п. Віталію за роботу. Вдячних Вам клієнтів.

 4. ольга

  Творчий підхід,
  Класна команда,
  Ціна супер
  Якість найкраща!!!
  Спасибі Віталію за роботу.

 5. Василь

  Дякую за якісну роботу .

 6. Лариса

  Дякую всій команді кузні за швидко і якісно виконану роботу по виготовленню і встановленню решіток !!!! Творчості, наснаги і вдячних клієнтів!!!! Хлопці!!! Ви молодці!!!

 7. Наталя

  Щиро дякую п.Віталієві та його колективу за виготовлення кованого столика! Чудова та якісна робота — відразу видно руку майстрів своєї справи! Бажаю багато цікавих і творчих замовлень та задоволених клієнтів!

 8. Мар'яна

  Дякую всій команді за прекрасно виготовлені перила! Ваша робота виправдала наші сподівання!

 9. Людмила

  Дякуємо за роботу. Гарно, професійно, якісно. Рекомендуємо!

 10. Анастасія

  Дякую Віталію за творчо-красиве ліжко. Дизайнерське рішення в поєднанні з бездоганним виконанням — і витвір приносить свято…

 11. Андрій, Ірина

  Хлопці спрацювали оперативно, якісно і креативно))))) Крім того, надали послугу монтажу ( карнизів). Ми дуже задоволені і усім рекомендуємо звертатися до цієї кузні!

 12. Оксана

  Дякую працівникам «Кузня Львів» за досконало виконану роботу та дотримання всіх термінів.Брамою дуже задоволені.Рекомендуємо!

 13. Верінока

  Дуже вдячна майстру Віталію. Замовляла сушку на балкон. Майстер запропонував креативне вирішення: як по дизайну так і по конструкції. Замовлення виконано на протязі 10 днів. Всім рекомендую «Кузня Львів».

Fill in the form below:

Кузня