ЦІНИ переглянути

Зварювальні роботи

Зварювання – це надійний спосіб скріпити воєдино кілька деталей сталевої конструкції будь-якого типу і призначення. Фактично, тільки зварювання може гарантувати надійність і тривалий термін експлуатації металевих виробів. Здійснити зварювання якісно, можуть тільки фахівці, які знають всі тонкощі роботи з металом. А кращими знавцями металу є ковалі – майстри з Кузня Львів. Одним з елементів ручної і механічної кування є зварювальні роботи, тому ми знаємо всі їх тонкощі і технічні особливості.

Для забезпечення презентабельного вигляду майбутнього виробу ми використовуємо аргонодугове електрозварювання – це найкращий спосіб скріплення деталей художньої ковки. Під час проведення ремонтних робіт ми застосовуємо газове зварювання, яка здатна справиться з трубами водо – електро- і газопостачання. Спосіб ручного дугового зварювання допомагає нам при установці металоконструкцій. Після проведення зварювальних робіт ми здійснюємо зачистку і при необхідності фарбування виробу, для збереження його естетичного вигляду і забезпечення захисту від корозії.

Зварювальні послуги від Кузня Львів:

  • Будівельно-монтажна зварювання
  • Зварювання труб
  • Виготовлення зварних огороджень
  • Зварювання кольорових металів

До переліку зварювальних робіт так само включений монтаж, ремонт і демонтаж металоконструкцій всіх типів. Залежно від специфіки поставленої задачі ми можемо провести зварювальні роботи на виїзді або в майстерні, якщо мова йде про ремонт негабаритних металевих виробів.

Розрахунок вартості зварювальних робіт відбувається в індивідуальному порядку, при цьому наше співвідношення якість-ціна на зварювальні послуги в Львові є одним з кращих пропозицій на українському ринку. Детальну інформацію про розцінки Кузня Львів ви можете дізнатися у відповідному розділі нашого сайту.

Замовити