СУПЕРЦІНА переглянути

Виготовлення усіх видів технічних металоконструкцій

Робота сучасних ковалів давно вийшла за межі класичного художнього кування, тому зараз в нашій майстерні, Кузня Львів, ви можете замовити виготовлення металоконструкцій будь-якої складності та розміру – від каркаса будівлі до балок і металевих колон.

Замовивши металеві конструкції у нас, ви отримуєте гарантію високої функціональності та довговічності виробу, який стане надійною опорою для майбутньої будівлі. Ми можемо для вас створити унікальний проект металоконструкції на замовлення або надати великий вибір стандартних ескізів.

Перше на що ми звертаємо увагу перед розробкою ескізу – це майбутнє призначення конструкції та на метал, з якого вона буде виготовлена. За 10 років роботи на українському ринку, ми налагодили партнерські відносини з кращими постачальниками металу, тому ваш виріб буде відрізнятися підвищеною стійкістю до фізичних навантажень і впливу зовнішнього середовища, що гарантує багато років експлуатації.

Кузня Львів виготовляємо:

  • Литі металоконструкції
  • Клепані металоконструкції
  • Зварні металоконструкції
  • Комбіновані металоконструкції
  • Штамповані металоконструкції

Виробництво металоконструкцій це процес, який вимагає залучення фахівців з різних сфер, тому замовникам часто доводиться співпрацювати з декількома компаніями та підрядниками, що істотно впливає на терміни виконання і на вартість замовлення. Для того щоб уникнути подібних труднощів, ми Кузня Львів, володіємо усім необхідним обладнанням і повним штатом професійних працівників. Наша команда складається з конструкторів, ковалів, зварників і монтажників, що гарантує вам швидкі темпи виконання замовлення і виключає додаткові витрати на роботу посередників.

Замовити