ЦІНИ переглянути

Виготовлення усіх видів технічних металоконструкцій

 Робота сучасних ковалів давно вийшла за межі класичного художнього кування. У нашій майстерні «Кузня Львів» можна замовити металоконструкції різної складності, такі як: каркаси сходів, мости, автобусні зупинки, зимові сади, оранжереї, сучасні альтанки, тераси, декоративні конструкції та інсталяції.

 Замовивши металеві конструкції у нас, ви отримуєте:

  • індивідуальний проект
  • якісне виконання
  • гарантію високої функціональності
  • довговічність виробу

 Ми створюємо унікальні проекти металоконструкцій на замовлення або надаємо вибір стандартних ескізів.

 Перше, на що ми звертаємо увагу перед розробкою ескізу – це майбутнє призначення конструкції та на матеріал, з якого вона буде виготовлена. За більше 15 років роботи на українському ринку, ми налагодили партнерські відносини з кращими постачальниками металу, фарб та розхідних матеріалів. Ваш виріб буде відрізнятися підвищеною стійкістю до фізичних навантажень і впливу зовнішнього середовища, що гарантує багато років експлуатації.

 Виробництво металоконструкцій – це процес, який вимагає залучення фахівців з різних сфер, тому замовникам часто доводиться співпрацювати з декількома компаніями та підрядниками, що істотно впливає на терміни виконання і на вартість замовлення. Для того, щоб уникнути подібних труднощів, ми володіємо усім необхідним обладнанням і повним штатом професійних працівників. Наша команда складається з конструкторів, дизайнерів, ковалів, зварників, малярів і монтажників, що гарантує вам швидкі темпи виконання замовлення і виключає додаткові витрати на роботу посередників. Ми виготовляємо високоякісні вироби в обумовлені терміни.

Замовити