KUZNYA-LVIV@UKR.NET

067-570-03-07

073-048-59-90

Ціни на ковані вироби

Кінцева вартість на ковані вироби формується із ряду пунктів:

  • Складність ескізу. Ви можете вибрати готове рішення із доступних у нашому каталозі або розробити індивідуальний ескіз.
  • Матеріали. На ціну впливає кількість та різновид металу, товщина стінок тощо. При збільшенні кількості використаного металу збільшується робочий час та кількість витратних матеріалів.
  • Складність конструкції. Чим більш складною з технічної чи художньої точки зору буде конструкція, тим більше часу буду використано на її виготовлення та подальшу обробку.
  • Витратні матеріали. Створення кованих виробів – це не лише оплата за використаний метал та робочу силу. Сюди також слід включати витрати на електрику, газ, вугілля для кузні, зварювальний дріт, електроди, свердла, грунтівку, шпаклівку, абразиви, фарбу тощо.
  • Кількість замовлених виробів.
  • Монтаж. Встановлення готового виробу залежить від складності конструкції, висоти монтажу, типу та габаритів виробу, поверхні, до якої необхідно приєднатися.
Тип виробуВ середньому
Ворота та Хвіртки30000 грн. комплект
Відкатні Ворота30000 грн. шт.
Огорожі1500 грн.м2
Решітки1500 грн.м2
Перила на Сходи2000 грн. м п.
Балкони2000 грн. м п.
Дашки5000 грн. шт.
Ковані Ліжка7000 грн. шт.
Сходи (металевий каркас)1000 грн. сходинка
Інші Ковані ВиробиЗа домовленістю
Встановлення виробів5%-20% від вартості

Дизайн виробу

Ескізи кованого виробу можуть бути обрані вами серед доступних варіантів у нашому каталозі, переглянути який можна на сайті. Для жителів Львова доступна можливість виїзду дизайнера, який продемонструє вам каталог робіт та допоможе зробити найбільш вдалий вибір.

Якщо жоден із варіантів вас не зацікавив, ви можете скористатися послугами нашого професійного дизайнера, який допоможе розробити індивідуальний ескіз у відповідності із усіма вашими забаганками.

Ви можете використовувати для натхнення світлини із Інтернету – наші майстри адаптують ваші побажання під необхідні розміри.

Узгодження деталей

Перед тим, як розрахувати кінцеву вартість кованого виробу, ми остаточно проводимо узгодження всіх важливих деталей, перевіряємо розміри виробу, обрані матеріали та спосіб обробки, умови доставки та монтажу.

Ціна

Беручи до уваги всю отриману інформацію, ми протягом декількох днів розраховуємо кінцеву вартість виготовлення та встановлення кованого виробу. Для уточнення деяких деталей ми можемо організувати виїзд нашого спеціаліста на об’єкт. у Львові дана послуга надається безкоштовно.

Договір

Ми співпрацюємо із замовниками тільки після укладання договору, де прописані всі строки, ціни та решта взаємовідносин між сторонами. Для початку роботи над виробом необхідно внести авансовий платіж у розмірі 50% від загальної вартості.

Доставка та встановлення

Після того, як ваше замовлення буде виконане, ми домовляємося про зручний для вас час доставки та монтажу. В залежності від різновиду об’єкта, встановлення відбувається протягом декількох годин чи діб. Після того, як всі роботи будуть виконані, замовник приймає результати та виконує кінцевий розрахунок.