KUZNYA-LVIV@UKR.NET

067-570-03-07

073-048-59-90

Ціни на ковані вироби.

Формування ціни на ковані вироби залежить від:

  • Розробка індивідуального ескізу.(Також Ви можете вибрати виріб з каталогу).
  • Вартості, кількості та виду металу, що використовується.( На ціну впливає товщина перерізу, або стінок металопрокату. При збільшенні ваги та кількості металу, необхідна більша кількість витратних матеріалів та часу для виготовлення виробу).
  • Технічна та художня складність конструкції.( Впливає на кількість часу для виготовлення виробу та його завершальну обробку).
  • Витратні матеріали для виготовлення виробу та його фінішної обробки. (Електроенергія, електроди, зварювальний дріт, газ та кисень, вугілля для кузні, абразиви, свердла, шпаклівка, грунтівка, фарба…)
  • Об’єм замовлення.
  • Встановлення виробу. Вартість встановлення залежить від 2 основних факторів: складність та умови встановлення (тип конструкції, висота на якій проводиться монтаж, габарити виробу, поверхня, до якої потрібно закріпитись).
Тип виробуВ середньому
Ворота та Хвіртки30000 грн. комплект
Відкатні Ворота30000 грн. шт.
Огорожі1500 грн.м2
Решітки1500 грн. м2
Перила на Сходи2000 грн. м п.
Балкони2000 грн. м п.
Дашки5000 грн. шт.
Ковані Ліжка7000 грн. шт.
Сходи (металевий каркас)1000 грн. сходинка
Інші Ковані ВиробиЗа домовленістю
Встановлення виробів5%-20% від вартості

ВИБІР ДИЗАЙНУ ВИРОБУ

  • Ви можете вибрати один з варіантів що присутній на даному сайті;
  • Також можливий виїзд майстра з каталогом наших робіт (в межах Львова безкоштовно).;
  • Можлива індивідуальна розробка дизайну виробу нашим художником;
  • Безмежне джерело потрібної інформації – інтернет. Адаптуємо, переробимо, виготовимо будь-який варіант дизайну вибраного Вами.

ПОГОДЖЕННЯ ПАРАМЕТРІВ ТА ДЕТАЛЕЙ

Перед розрахунком вартості погоджуємо усі важливі деталі:розміри конструкції, кількість одиниць, товщину та тип металу, тип фінішної обробки, умови монтажу і т.д.

РОЗРАХУНОК ЦІНИ

Враховуючи всю потрібну інформацію протягом одно-двох днів відбувається розрахунок вартості виробу та його монтажу. Для урахування певних деталей та особливостей можливий виїзд на об’єкт нашого спеціаліста (в межах Львова безкоштовно).

УКЛАДАННЯ ДОГОВОРУ

Після узгодження усіх деталей включаючи терміни та ціни відбувається оформлення договору, в якому регламентуються взаємовідносини сторін. Вноситься авансовий платіж у розмірі 50% від вартості замовлення.

ДОСТАВКА ТА МОНТАЖ

Після виготовлення виробу ми узгодимо час та порядок монтажу. Залежно від складності та об’ємів монтаж може зайняти від декількох годин до декількох днів. По завершенню робіт відбувається прийом результатів та остаточний розрахунок.